stamboomgids

Familienamen » U

Websites 21 - 30 van 37:

Stamboom Uffink-Meuleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-uffink-meuleman

Een genealogische publicatie door John Uffink met gegevens over onder andere de families Meuleman, Uffink, Te Kaat, Jansen, Overbeek, Schaapveld, Frazer, Evers en Van der Vorst.


Screenshot van website

Stamboom Ufkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-ufkes

Een publicatie door C. A. B. Ufkes met gegevens over oa. de families Ufkes, Zee, Bootsman, Folkerts, Mellema, Hindriks, Schut, Flink, Lindeman en Kram.


Screenshot van website

Stamboom Uitdewilgen - www.genealogieonline.nl/stamboom-uitdewilgen

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Uijtdewilgen, Doggen, Jacobs, Mens, Klep, Govers, Loijen, Verheul, Verheyden en Ruijten.


Screenshot van website

Stamboom Uitdewilligen - www.genealogieonline.nl/stamboom-uitdewilligen

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Uytdewilligen, Uijtdewilligen, Wijnen, Van Loenhout, Boden, Schuurbiers, Dogge, Donckers, Brouwers en Rongers.


Screenshot van website

Stamboom Uiterwijk Winkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-uiterwijk-winkel

Een publicatie door B. Winkel met gegevens over oa. de families Winkel, Van der Weerd, Koster, Fernhout, De Wolde, Arends, Slot, Louws, Folkersma en Koerts.


Screenshot van website

Stamboom Uittenbogaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-uittenbogaard

Een genealogische publicatie door Willy Uittenbogaard met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Uittenbogaard, Diephout, Samama, Bakels, Teekens, Los, Zaalberg en Heil.


Screenshot van website

Stamboom Ulkeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ulkeman

Een genealogische publicatie door Harjanne Ulkeman - van den Berg met gegevens over onder andere de families Ulkeman, Haas, Diele, Van Dijk, Bottenberg, Niens, Corjanus, Rutgers en Maria Lansink.


Screenshot van website

Stamboom Unger - www.genealogieonline.nl/stamboom-unger

Een publicatie door Boy Unger met gegevens over oa. de families Unger, Jacobs, Bolkestein, Westcott, Taylor, Blaiklock, Tapp, Prins en Prins.


Screenshot van website

Stamboom Upperman - www.genealogieonline.nl/stamboom-upperman

Een genealogische publicatie door Hans Opperman met gegevens over onder andere de families Upperman, Upperman (Opperman), Harders, Hoving, Joosten, Hendriks, Westerterp, Reinsma en Nijmeijer.


Screenshot van website

Stamboom Uriot - www.genealogieonline.nl/stamboom-uriot

Een publicatie door L. Uriot met gegevens over oa. de families Uriot, Sijmons, Zeegerman, Mittemeijer, Schipperrijn, Verbruggen, Borgsteede, Vries, Mens en Wilhelm.


Screenshot van website



Genealogie nieuws