stamboomgids

Familienamen » U

Websites 21 - 30 van 35:

Stamboom Uitdewilgen - www.genealogieonline.nl/stamboom-uitdewilgen

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Uijtdewilgen, Doggen, Jacobs, Mens, Klep, Govers, Loijen, Verheul, Verheyden en Ruijten.


Screenshot van website

Stamboom Uitdewilligen - www.genealogieonline.nl/stamboom-uitdewilligen

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Uytdewilligen, Uijtdewilligen, Wijnen, Van Loenhout, Boden, Schuurbiers, Dogge, Donckers, Brouwers en Rongers.


Screenshot van website

Stamboom Uiterwijk Winkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-uiterwijk-winkel

Een publicatie door B. Winkel met gegevens over oa. de families Winkel, Van der Weerd, Koster, Fernhout, De Wolde, Arends, Slot, Louws, Folkersma en Koerts.


Screenshot van website

Stamboom Ulijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-ulijn

Een publicatie door C. Switzar met gegevens over oa. de families Ulijn, Uhlein, Uhle, Van Orsouw, Smits, Brands, Uhlen, Vossenberg, Uilen en Witlox.


Screenshot van website

Stamboom Ulkeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ulkeman

Een genealogische publicatie door Harjanne Ulkeman - van den Berg met gegevens over onder andere de families Ulkeman, Haas, Diele, Van Dijk, Bottenberg, Niens, Corjanus, Rutgers en Maria Lansink.


Screenshot van website

Stamboom Unger - www.genealogieonline.nl/stamboom-unger

Een publicatie door Boy Unger met gegevens over oa. de families Unger, Jacobs, Bolkestein, Westcott, Taylor, Blaiklock, Tapp, Prins en Prins.


Screenshot van website

Stamboom Upperman - www.genealogieonline.nl/stamboom-upperman

Een genealogische publicatie door Hans Opperman met gegevens over onder andere de families Upperman, Upperman (Opperman), Harders, Hoving, Joosten, Hendriks, Westerterp, Reinsma en Nijmeijer.


Screenshot van website

Stamboom Uriot - www.genealogieonline.nl/stamboom-uriot

Een publicatie door L. Uriot met gegevens over oa. de families Uriot, Sijmons, Zeegerman, Mittemeijer, Schipperrijn, Verbruggen, Borgsteede, Vries, Mens en Wilhelm.


Screenshot van website

Stamboom Uten - www.genealogieonline.nl/stamboom-uten

Een publicatie door Danny Uten met gegevens over oa. de families Uten, Broos, Jacquemijn, Van Cauwenbergh, Vancauwenbergh, Van Ham, Van de Ven, Peeters, Verheyden en Ickx.


Screenshot van website

Stamboom Van Uden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-uden

Een publicatie door Rene van Uden met gegevens over oa. de families Van Uden, De Kievith, Verbrugge, Outreyve, Van Breugel, Romeijnders, Van Lith, Van der Zanden, Van de Goor en Broks.


Screenshot van website



Genealogie nieuws