stamboomgids

Zoekresultaten 'Bui' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 277:

Stamboom Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-vries

Een publicatie door Vries met gegevens over oa. de families Vries, Oort, Van der Lijn, Buisman, Drost, Jans, Willems, Siccama, De Vries en Kikkert.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom_boers

Gegevens over oa. de families Boers, Verweij, Van den Berg, Buitelaar, Van Dijk, Boon, Van den Bos, Van Tellingen, Schellevis en Van der Kaaij.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Eijkman - www.genealogieonline.nl/genealogie-eijkman

Een publicatie door W. Eijkman met gegevens over oa. de families Eijkman, Van Oorspronk, Buitenhuis, Dijkkamp, Westhof, Endeman, Jansen, Van Amersfoort, Buijtenhuijs en Enderman.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hensen / Nanninga - www.genealogieonline.nl/stamboom-hensen-nanninga

Een publicatie door A. Hensen met gegevens over oa. de families Jans, Wildeman, Van Der Pruik, Boven, Geerts, Buitenweg, Wybenga, Pater, Koers en Hindriks.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hellebuyck - www.genealogieonline.nl/genealogie-hellebuyck

Een publicatie door J. Hellebuyck met gegevens over oa. de families Hellebuyck, Hellebuijck, Ellebuc, Ellebuijck, Verougstraete, Hellebuck, Hellebuc, Hellebuick, Maes en De Vriese.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Buisman - www.buijsman.net

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Buijs - www.mijnstambomen.nl/buijs.htm

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hensen - www.genealogieonline.nl/genealogie-hensen

Een publicatie door M. Hensen met gegevens over oa. de families Burggraaf, Van Bergen, Van Essen, Hensen, Lekkerkerker, Brak, De Jong, Hoogendoorn, Van Dijk en Buiskool.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Buikhuis(en) - www.xs4all.nl/~blaurier/genealog/buikhuis.htm

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Standdaarbuiten - www.regionaalarchiefwestbrabant.nl/index.php?option=com_chapteredpages ...

Index drankvergunningen 1881-1932.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Noord-Brabant   Filter


Screenshot van website