stamboomgids

Zoekresultaten 'Den Uil' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 35:

Stamboom familie Jans - www.genealogieonline.nl/stamboom_jans

De stamboom van de familie Jans is samengesteld door J.M. Jans. Met gegevens over o.a. de families Mans, Muilwijk, Jans, Wijk, Troost, Vlimmeren, Vos, Tiddens, Jong en Kuijk.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Beusekom, Genealogie Mels - www.genealogieonline.nl/genealogie-mels

Een publicatie door M.F. van beusekom met gegevens over oa. de families Van Beusekom, Van Gessel, De Vries, Van den Broek, De Gram, Wielders, De Heus, Rijndt, Verkuil en Krijgh.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Koek - www.genealogieonline.nl/genealogie-koek

Een publicatie door Kees Koek met gegevens over oa. de families Koek, Van Heek, Ter Kuile, Stroink, Ten Cate, Blijdenstein, Kock, Jannink, Van Lochem en Stoett.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Loman - www.genealogieonline.nl/stamboom-loman

Een publicatie door Eric Loman met gegevens over oa. de families Loman, Beijer, Van den Burg, Van Vorst, De Korte, Van Hunnik, De Sain, Hilhorst, Van den Engel en Van Zuilen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Horst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-horst

Een publicatie door J. J. van der Horst met gegevens over oa. de families Van der Horst, Prins, Den Besten Jr, Montijn, Van der Pijl, Muilwijk, Den Besten, Kok, Slob en Rietveld.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Meijer en Van Duivenboden - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-en-van-duivenboden

Een publicatie door Leendert Meijer met gegevens over oa. de families Vijlbrief, Van Krimpen, Grotenhuis, Alkemade, Van 't Veer, Meijer, Verkuil, Van Steenis, Van den Eijkel en Van Zijl.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Pernis - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-pernis

Een publicatie door Eveline van Pernis met gegevens over oa. de families Van Pernis, Goedhart, Van Hattum, Reneman, Van Silfhout, Borgardijn, Vermeulen, Van den Ban, Van den Berg en Schuiling.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brons - www.genealogieonline.nl/brons-stamboom

Een publicatie door F.W. Perquin met gegevens over oa. de families Brons, Beijer, Meijer, De Breet, Van der Linden, Veen, Balbriga, Ruil, Reijnders en Reijgersberg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Historische Werkgroep Stichting de Vier Heerlijkheden - www.vierheerlijkheden.nl

Brakel / Aalst Poederoijen Zuilichem

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Stamboomonderzoek in de Alblasserwaard - www.genealogie-alblasserwaard.nl

DTB + BS gegevens gekoppeld in gezinnen. O.a. Alblasserdam, Nieuw Lekkerland, Kinderdijk, Streefkerk, Groot Ammers, Oud Alblas, Molenaarsgraaf, Bleskensgraaf, Wijngaarden, Sliedrecht, Hardinxveld-Giessendam, Giessenburg, Hoornaar, Schelluinen, Noordeloos, Ottoland, Goudriaan, Nieuwpoort, Langerak, Tienhoven, Hofwegen, Vuilendam,

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zuid-Holland   Filter


Screenshot van website