stamboomgids

Zoekresultaten 'Engelsma' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 13:

Genealogie Moelker - www.genealogieonline.nl/genealogie-moelker

Een publicatie door T. Moelker met gegevens over oa. de families Moeliker, Goedegebuure, Moelker, De Jonge, Heijboer, Fase, Den Engelsman, Rijnberg, Geluk en Krijgsman.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Postema - www.genealogieonline.nl/stamboom-postema

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Dekker, Postema, Engelsman, Postma, Looij, Vlaskamp, Van der Valk, Dijkstra, Veenman en Van der Meulen.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Genealogie Blaauw, Alting, Toxopeus en Engelsman - www.freewebs.com/bertblaauw

Genealogie van de familie Blaauw (Borgsweer), Alting (Ellersinghuizen), Toxopeus en Engelsman (Veendam/Wildervank).

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Postma Blind - www.genealogieonline.nl/stamboom-postma-blind

Een publicatie door Jannie Postma-Blind met gegevens over oa. de families Gort, Blind, De Vries, Okhuijse, Engelsman, Raps, Leeflang, Strijker, De Jong en Stoter.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Richard Krabbendam - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-richard-krabbendam

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Krabbendam, Van der Helm, Timmenga, Heeg, Pauw, Westra, Van Leeuwen, Rispens, Engelsma en Koopmans.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Den Engelsman - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-engelsman

Een publicatie door Jeroen den Engelsman met gegevens over oa. de families Krijger, Den Engelsman, Van Dijke, Van de Panne, De Jonge, Stouten, Van der Maas, Van der Werf, Kwaak en Van Dussen.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Oosterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterhuis

Een publicatie door Renée Oosterhuis met gegevens over oa. de families Oosterhuis, Oxener, Engelsman, Harkema, Brouwer, Kubbe, Greven, Kamphuis, Hamminga en Riks.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Vliegend Hert - www.vliegendhert.nl

Naast d genealogie van Schreuder(s), ook die van van Aken, Schotting, Hillen, Theewis. Ik zoek ook op namen als Henderson, van Hulten, van der Steen, den Engelsman e.v.a.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Talen en Rietman - www.genealogieonline.nl/stamboom-talen-en-rietman

Een publicatie door Jelle Talen met gegevens over oa. de families Mulder, Engelsma, Meer Van Der, Wartena, Slotegraaf, Kuipers, Veenstra, Walthuis, Brouwer en Van der Meer.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Voorouders Mello Lorier - www.genealogieonline.nl/voorouders-mello-lorier

Een publicatie door Mello Lorier met gegevens over oa. de families Jans, Lorier, Kolle, Huizinga, Doornbos, Weeber, Derks, Pieters, Peeterman en Engelsman.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website