stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 38:

Genealogie Van de Ketterij - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-de-ketterij

Gegevens over oa. de families Van de Ketterij, Van Belzen, De Nooijer, Jobse, De Ridder, Schroevers, Meerman, Marijs, Meulmeester en Van de Gruiter.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kerkhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof

Een publicatie door A.M. Kerkhof met gegevens over oa. de families Van Veenendaal, Kerkhof, Van Hussen, Den Daas, Dissel, Van Hussen (Van Huissen), Hoveling, Veenendaal, Westerman en Van der Horst.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Koster - www.genealogieonline.nl/familie-koster-stamboom

Een publicatie door Wim Koster met gegevens over oa. de families Wapenaar, Groen, Van Dijk, Fouser, Boon, Van den Berg, Van Kesteren, Heubing, Vink en Van Duffelen.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Klumpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-klumpers

Een publicatie door Theo Klumpers met gegevens over oa. de families Klumpers, Knoester, Zwan, Genderen, Zuurmond en Clumpers.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Kuperus - www.genealogieonline.nl/genealogie-kuperus

Een publicatie door Tymen Kuperus met gegevens over oa. de families Kuperus, Leerling, Tinga, Groen, Westerdijk, Hendriks, De Vries, Douma, Bosch en Hofman.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Krijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-krijnen

Een publicatie door Toine Krijnen met gegevens over oa. de families Krijnen, Cocx, Crijnen, Jacobs, Aerts, Van Aert, Oostvogels, Nagtzaam, Quirijnen en Eestermans.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Klaassen tak Nijmegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassen-tak-nijmegen

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Klaassen, Willemse, Bouwmeester, Verweij, Driessen, Van Kol, Broeksmit, Markus, Mol en Link.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Klaassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassen

Een publicatie door Ries van Schalkwijk met gegevens over oa. de families Klaassen, Gerrits, Hendriks, Gerrits Klaassen, Priester, Hendriks Boer, Klomp, Pap, Jongeneel en Rietveld.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Kennis genealogie Noord-Brabant - www.hotkey.net.au/~poes/index2.html

since 1700 : kennis in riethoven and westerhoven

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-kessens

Een publicatie door Marcel Kessens met gegevens over oa. de families Kessens, Van Eerden, Van der Molen, Jonker, Remmers, De Jong, Stokhuizen, Van Kesteren, Beets en Van Heems.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website