stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 21:

Genealogie La Maitre - www.genealogieonline.nl/genealogie-la-maitre

Een publicatie door R.G.H. La Maitre met gegevens over oa. de families La Maitre, De Ridder, Maigret, Schaap, Gijsen, De Meester, Rietveldt, Gommeren, De Blauw en Bijzij.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Meesters - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat_meesters

Gegevens over oa. de families Willems, Meesters, Hoevenberg, Rozenkamp, Pieters, Kapellert, Hendriks, Bel en Belle.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Meulmeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-meulmeester

Een publicatie door Wim Meulmeester met gegevens over oa. de families Meulmeester, De Meulmeester, De Nooijer, Van Belzen, De Ridder, Schroevers, De Meulemeester, Grootjans, Meulemeesters en Blaasse.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Meijer-Meyer, Prummel, Wormmeester-Wormeester en Schreurs - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-meyer

Een publicatie door iemand met gegevens over oa. de families Prummel, Schreurs, Halberstadt, Schelvis, Meijer, Schuurman, Meerdink, Vriezen, Sanders en Cohen.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Middeljans - Uitvlugt - www.genealogieonline.nl/genealogie-middeljans-uitvlugt

Een publicatie door Jan Middeljans met gegevens over oa. de families Middeljans, Uitvlugt, Van der Laan, Ritskes, Popken, De Vries, Bos, Sandercock, Blaak en Westerhof.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie van de familie Menso - www.menso.se

De familie Menso is opgespoord tot in de 16 eeuw in Zwolle. Belangrijkste plaatsen Zwolle, Rhenen, Kesteren. Ook veel gegevens over de familie Menzo, die afstamt van de Mensos.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Mester - www.evelingen.box.nl/mester.html

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Meulemeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-meulemeester

Een publicatie door Jeroen Meulemeester met gegevens over oa. de families Bourgonjon, Meulemeester, Denoo, Van Belle, Van den Broecke, Baert, Dely, Martens, Dekeyser en Van Nieuwenhove.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Leendert van Meteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-leendert-van-meteren

Een publicatie door Wim de Haart met gegevens over oa. de families Van Meeteren, Van Meteren, Den Hartog, Van Kampen, Bogerd, Van Me(E)teren, De Vries, Brouwer, Klein en Westerhout.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel van Johannes Maathuis - www.joriskruse.nl/maathuis.htm

Johannes Maathuis is naar alle waarschijnlijkheid geboren op 08-11-1788 in Geesteren (Ov.). Johannes trouwde met Johanna Büscher (ook Rötgers). De Huwelijksakte is niet bekend. Johanna is geboren op 08-10-1795 in Tubbergen.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website