stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - van 8:

Parenteel Nijhof (hoofdzakelijk afkomstig uit de Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/parenteel-nijhof

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Nijhof, Dute, Bouwmeesters, Klein Falckenborg, Hartman, Nijhuis, Markink, Te Woerd, Enxink en Geelink.

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Nieuwesteeg-De Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwesteeg-de-jong

Een publicatie door Tineke Nieuwesteeg-De Jong met gegevens over oa. de families Nieuwesteeg, Damen, De Jong, Hengst, Van der Westerlaken, Rombouts, Van der Werff, Akkermans, Buldt en Nieuwersteeg.

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis (voornamelijk Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis-achterhoek

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Nijhuis, Geerdink, Ter Braak, B?rkink, Zeverinck, Nijhof, Stortelder, Bouwmeesters, Geelink en Holleweg.

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website

Van Nieuwkoop genealogie - www.wilbrinkweb.nl

Genealogie Van Nieuwkoop,Wilbrink,Dreef,Staring,Vis,Westerbeek,Pieters,Heemskerk

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website

Nederveld Genealogie - www.genealogieonline.nl/nederveld-genealogie

Een publicatie door Ton Janknegt met gegevens over oa. de families Nederveld, Den Hartigh, Kieft, Nedervelt, Van der Steen, Landman, Reenders, Westerveld, Van Neervelde en Noordzij.

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Nierop - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-nierop

Een publicatie door Aad met gegevens over oa. de families Van Nierop, Mosterd, Dijkshoorn, Poot, Weerheim, Keijzer, Noordam, De Raaf, Bouwmeester en Maerlevelt.

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website

Voorouders Hendrikje Nijenhuis - www.genealogieonline.nl/voorouders-hendrikje-nijenhuis

Een publicatie door Mello Lorier met gegevens over oa. de families Nijenhuis, Bloemberg, Hoekman, Nijmeijer, Heinhuis, Westerhof, Alberts, Jonker en Jonker.

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Nick - www.genealogieonline.nl/stamboom-nick

Een genealogische publicatie door Nick Hali met gegevens over onder andere de families Hali, Pafort, Kompier, Van der Mark, Geuzinge, Van Velzen, Meester, Van Barneveld en Rietbroek.

Categorie: Familienamen » N   Filter remove


Screenshot van website