stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 25:

Stamboom Van de Streek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-streek

Een publicatie door H. van de Streek met gegevens over oa. de families Westera, Van de Streek, Kroon, Westra, Van 't Land, Vande Streek, Van Dijk, Gerrits, Willems en Van der Streek.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Stolle-Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolle-smits

Een publicatie door T. Stolle met gegevens over oa. de families Hoedeman, Smits, Vesters, Klerkx, Flieger, Remi, Verhoeven, Stolle, Van den Hoeven en Manders.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Speijers, Steinmeier - www.genealogieonline.nl/stamboom-speijers-steinmeier

Een publicatie door Edwin Speijers met gegevens over oa. de families Speijers, Jansen, Seegers, Van Lonkhuizen, Sipman, Van de Westeringh, Sanders, Van de Pol, Van de Wal en Roos.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schokkin - www.genealogieonline.nl/stamboom-schokkin

Een publicatie door Wim Simmelink met gegevens over oa. de families Schokkin, Navis, Wildenbeest, Bekkers, Westervelt, Somsen, Chokin, Te Wogte, Ormel en Hesselink.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schilperoort - www.genealogieonline.nl/stamboom-schilperoort

Een publicatie door C. Schilperoort met gegevens over oa. de families Meulmeester, Schilperoort, Houkes, Van der Velde, De Meulmeester, Snel, Kerver, Vlasblom, Halbetsma en Bontje.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Martinus Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-martinus-smits

Een publicatie door Tonnie van Leur met gegevens over oa. de families Smits, Van Hesteren, De Leeuw, Van den Heuvel, Orlemans, Gennisse, Koopmans, Van Gils, Van Frankfort en Van Uden.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuurman - www.genealogieonline.nl/schuurman-stamboom

Een publicatie door Eric Schuurman met gegevens over oa. de families Schuurman, Van Kesteren, Rusman, Van der Aar, Steenvoorden, Sprengers, Smit, Knol, De Groot en Langeveld.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Suijkerbuijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-suijkerbuijk

Een publicatie door P.J.Suijkerbuijk met gegevens over oa. de families Suijkerbuijk, Raats, Raets, Claesen Raets, De Weert, Christianssen Raets, Van Eester, Heijnen, Christiani Raets en Wiercks.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Siteur - www.genealogieonline.nl/stamboom_siteur

Een publicatie door R.J. Siteur met gegevens over oa. de families Siteur, Setteur, Citteur, Blok, Van Kesteren, Van Asselt, Richters, Beijer, Vosmeer en Vroon.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Staring genealogie - www.wilbrinkweb.nl

Staring genealogie, ook Wilbrink, Van Nieuwkoop, Heemskerk,Vis,Westerbeek,Dreef,Pieters

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website