stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 50:

Stamboom Westerman - www.genealogieonline.nl/stamboom_westerman

Gegevens over oa. de families Westerman, Klooster, Doornbos, Panjer, Dutmer, Wierenga, Sassen, Zaskers en Wieringa.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Welling - www.genealogieonline.nl/stamboom_welling

Gegevens over oa. de families Welling, Koenen, Hendriks, Feer, Renes, Van Mierlo, Bilders, Van Kesteren, Van der Maath en Hagen.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Wouda - www.genealogieonline.nl/genealogie-wouda

Een publicatie door C. Wouda met gegevens over oa. de families Wouda, Conrads, De Boer, Westerhuis, Van der Vaart, Holt, Hoeksma, Mali, Rinsema en De Jong.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Wesselman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wesselman

Een publicatie door J. Wesselman met gegevens over oa. de families Wesselman, Van der Meer, Koek, Van Bemmelen, Bogman, Klein, Bakker, Deele, Bouwmeester en Fransen.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Walther - Riem Vis - www.genealogieonline.nl/parenteel-walther-riem-vis

Een publicatie door G.F. Walther met gegevens over oa. de families Walther, De Jong, Riem Vis, Fraterman, Vis, Dijkstra, Beck, Van Kesteren, Goor en Mulder.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Wijnands Hopman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijnands-hopman

Een publicatie door H. E. Wijnands met gegevens over oa. de families Hopman, Wijnands, Westerhof, Goossens, Goossens (Janssen), Fransen (Vranssen), Wijnandts, Brinkenberg, Tjeerdsma (Geerdsma) en Ooosterkamp.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Westers - www.genealogieonline.nl/stamboom-westers

Een publicatie door O. Westers met gegevens over oa. de families Westers, Twaalfhoven, Blok, Van Zijl, Van Berkum, Akkerman, Brunt, Van den Hemel, Leslie en Speet.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Westerman stamboom - stamboomwesterman.nl.eu.org

Alle afstammelingen van Friedrich Koers Westerman (geb 1738). Bijna 300 foto's, vraag een inlogaccount aan om nog levende familieleden te bekijken!

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Westerdijk - www.westerdijk.net

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Willemsen-Barendsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemsen-barendsma

Een publicatie door Ellen Daugherty-Willemsen met gegevens over oa. de families Bestman, Visbeen, Seijmonsbergen, Willemsen, Kalle, De Vries, Melissant, Vahrmeijer, Guldemeester en Lautenbach.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website