stamboomgids

Zoekresultaten 'Fer' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 392:

Stamboom Goedhart - www.genealogieonline.nl/stamboom_goedhart

Goedhart, Kuijsten, Rijken, Treffers, Van Selst, Versteeg, De Jong, Roelofs, Van der Schans en Van Zelst

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hillebregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebregt

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Hillebregt, Frauenfelder, Krul, Zuiderwijk, Scheffer, Meershoek, Blok, Olierook, Schaaf en Beljaards.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Liefers - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefers

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Liefers, IJzerman, Lieffers, De Haan, Schuurman, Kamphuis, Eilander, Bijsterbosch, Kroneman en Mulder.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Dalen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dalen

Een publicatie door H. van Dalen met gegevens over oa. de families Van Dalen, Koops, Mulder, Lamberts, Stevens, Stoffers, Wuffen, Klinkhamer, Dekker en Enting.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Scheffer, Hillebregt, Van Weeghel, Veluwenkamp, Van het Veld, Halfwerk, Wareman, Langeberg, De Ruiter en Veldkamp.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kurvers - www.genealogieonline.nl/stamboom_kurvers

Gegevens over oa. de families Scheffer, Pijpers, Kurvers, Kroeders, Bakker, Kiela, Van den Berg, Den Haan, Van Duyn en Verbeek.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

http://www.genealogieonline.nl/stamboom_haars/ - www.genealogieonline.nl/stamboom_haars

Gegevens over oa. de familie Haars, Pinkster, Beishuizen, Elias, Versprille, Versloot, Herkemeij, Fernhout, Klop en Jansen.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Visser (Visscher), Ten Katen, Scheffer, Van Es, Visser, Van Dijk, Harmsen, Van de Berg, Van Wijhe en Schutte.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wagenvoord - www.genealogieonline.nl/stamboom_wagenvoord

Gegevens over oa. de families Wagenvoord, Scheffer, Hillebregt, Wagenvoort, Meershoek, Wagenvoorde, Bosch, Struikman, Bosman en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuiphuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiphuis

Een publicatie door Luc Kuiphuis met gegevens over oa. de families Kuiphuis, Jannink, Tieben, Pfeiffer, Lamtink.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website