stamboomgids

allimgalltxt
txtimg
Zoekresultaten 'Helmig' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 8:

Stamboom Bosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosch

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Hemrika-Hemrica - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemrika-hemrica

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Helemigh - www.genealogieonline.nl/stamboom-helemigh

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Genealogie Janssen - www.genealogieonline.nl/genealogie-janssen

Een publicatie door P.C. Janssen met gegevens over oa. de families Janssen, Lafargue, Hesse, Jans, Den Hartog, Houtingh, Helmig, Broekman, Schooneveldt en Schouten.

Categorie: Familienamen » J


Screenshot van website

Stamboom Hendriks-Bergenhenegouwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendriks-bergenhenegouwen

Een publicatie door Ron Hendriks met gegevens over oa. de families Bergenhenegouwen, Hendriks, Bergenhenegouw(En), Helmig), Henssen, Willemsen, Westerbeek, Van der Laan, Van Bergen Henegouw(En) en Walther.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Helmich - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmich

Een publicatie door Kees Helmich met gegevens over oa. de families Helmich, De Gooijer, Koorman, Helmig, Lepping, Hudepohl, Dorrestijn, Echtermeijer, Viskaal en Ottenhof.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom van de familie Helmich - familiehelmich.webklik.nl

Al enkele jaren zijn mijn broer Henk en ik bezig met stamboom onderzoek. Onze oudste bekende stamvader, Bernardus Helmich/Helmig komt uit Oldenzaal. Hij was getrouwd met Gesina Bockhorst. Vanuit Oldenzaal is de familie uitgewaaierd over heel Nederland, van Amsterdam naar Raalte, Gramsbergen, Slagharen en naar de provincies Zeeland en Limburg. Er zijn zelfs namen bekend van familieleden die naar Indonesie zijn getrokken.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

512 - Varsseveld (Hervormde Gemeente) - Rekening van de kerkmeester Johan Helmigh - Periode 1650-1653 - Fotonummers 0001-0016 - Digitaliseringsproject van Genealogiedomein.nl - o.l.v. Ben Baneman - www.flickr.com/photos/genealogiedomein/albums/72157654877424643

- o.l.v. Ben Baneman Hervormde Gemeente Varsseveld - Archief van de Kerkvoogdij - Rekening van de kerkmeester Johan Helmigh Vindplaats: Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers te Doetinchem - www.ecal.nu/ Archieftitel: Hervormde Gemeente Varsseveld - Toegangsnummer 0304 - Inventarisnummer 512 Informatie: Genealogie in de Achterhoek Digitalisering Genealogische Bronnen Achterhoek Fotografie: Johan Koolwaaij Fotonr. 0001=Folio 001 Fotonr. 0002=Folio 001v Fotonr. 0003=Folio 002 Fotonr. 0004=Folio 002v Fotonr. 0005=Folio 003 Fotonr. 0006=Folio 003v Fotonr. 0007=Folio 004 Fotonr. 0008=Folio 004v Fotonr. 0009=Folio 005 Fotonr. 0010=Folio 005v-blanco Fotonr. 0011=Folio 006 Fotonr. 0012=Folio 006v Fotonr. 0013=Folio 007 Fotonr. 0014=Folio 007v-blanco Fotonr. 0015=Folio 008 Fotonr. 0016=Folio 008v

Categorie: Bronnen » Regionaal » Noord-Brabant


Screenshot van website