stamboomgids

allimgalltxt
txtimg
Zoekresultaten 'Hoeke' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 8:

Stamboomgegevens Dehne - www.genealogieonline.nl/stamboomgegevens-dehne

Een publicatie door Han Dehne met gegevens over oa. de families De Vos, Burgemeestre, Coenraad, Fransz, Stolze, Lans, Christiaans, Maurenbrecher, Van Rantzow en Hoeke.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Pannekoek, geslacht Asperen - www.genealogieonline.nl/pannekoek-geslacht-asperen

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Pannekoek, Boet, Van der Heijden, Hoeke, Pankoke, t Lam, Van den Berg, Van der Vliet, Van Weelie en Pankoken.

Categorie: Familienamen » P


Screenshot van website

Stamboom Jan Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-bakker

Een publicatie door Jan Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Osinga, Van der Weg, Alberda, Starkenburg, Affolter, Hoekema, Sinnema, Steegstra en Hoekstra.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom familie Van Santen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-santen

Een publicatie door Ad van Gorp met gegevens over oa. de families Van Santen, Van Hoekelen, Graaf, Van der Ham, Borst, Van Tol, Ancellin, Van Nielen, Van der Borst en Beijersberge(n).

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Van den Broeke - www.genealogieonline.nl/stamboom_van-den-broeke

Een genealogische publicatie door Rick van den Broeke met gegevens over onder andere de families Van den Broeke, Klaus, Delmaar, Bosch, Wardenaar, Hoeke, Van der Sluys, Jansen en Erdtsieck.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Kant en Keizer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kant-en-keizer

Een genealogische publicatie door Diana Kant met gegevens over onder andere de families Kant, Keizer, Olie, Harms, Hoeke, Gelmers, Den Bok, De Peuter en De Bok.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Bos - www.genealogieonline.nl/stamboom-bos-schrik

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Bos, Van der Borg, Pruim, Wieringa, Kamminga, Veltman (alias: Veldman), Buining, Hoekema en Willems.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Nederlandse familienamen in het buitenland (J.M. Spendel) - www.bol.com/nl/p/nederlandse-familienamen-in-het-buitenland/9200000043 ...

Nederlanders zijn reislustig. Overal in de wereld kom je ze tegen. Ze zijn op vakantie of wonen en werken tijdelijk in het buitenland. Anderen hebben zich definitief gevestigd, zijn ingeburgerd, kregen kinderen en een andere nationaliteit. Al in de zeventiende eeuw bracht de handelsgeest (VOC, WIC) de Nederlanders in verre, exotische uithoeken van de wereld. Nederlandse landverhuizers trokken naar de Nieuwe Wereld voor een beter bestaan. En begin jaren vijftig gingen veel jonge Nederlandse gezinnen hun gelu

Categorie: Boeken » Geschiedenis


Screenshot van website