stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 61 - 70 van 3570:

Hummel - home.planet.nl/~hummel

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuiphuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiphuis

Een publicatie door Luc Kuiphuis met gegevens over oa. de families Kuiphuis, Jannink, Tieben, Pfeiffer, Lamtink.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Borkent - www.genealogieonline.nl/genealogie-borkent

Een publicatie door Hens Borkent met gegevens over oa. de families Borkent, Egbertzen, Ulfman, Nijland, Stegeman, Beltman, De Wilde, Schutte, Menneken en Nokkert.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Pieter Oosterom - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-oosterom

Een publicatie door Peter Oosterom met gegevens over oa. de families Oosterom, Foks, De Jong, Van Raalte, Duinkerken, Visscher, Wijnands, Huisson, Schuurman en Muilwijk.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos - www.genealogieonline.nl/stamboom-brands

Een publicatie door Rene Brands met gegevens over oa. de families Broekman, Vos, Nooijen, Verstegen, Henraat, Hulshof, Hermens, Elschot, Bressers en Van Dalen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bijvank - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijvank

Gegevens over oa. de families Bijvank, Bijvang, Bijvanck, Olde Bijvank, Nij Bijvank, Nijhof, Lansink, Jansen, Horst en Nijhuis.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Helmantel - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmantel

Een publicatie door Klaas Pera met stamboomgegevens over de families Helmantel, Pera (2 takken), Herwig, Renkema, Van Bolhuis, De Jong, Wormser en Wurmser, Holtrop, Van Esch etc.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Steffens Steenwijk, Genealogie Steffens - www.genealogieonline.nl/stamboom-steffens-steenwijk

Een publicatie door Klaas Steffens met gegevens over oa. de families Steffens, Stevens, Heinhuis, De Vos, Nijdam, Broen, Kok, Kanon, Simons en De Vries.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Archief Waaijer - www.genealogieonline.nl/archief-waaijer

Een publicatie door K. Waaijer met gegevens over oa. de families Waaijer, Waker, Slok, Schoen, Huygens, Slegt, Smit, Markus, Appel en Pietertje.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website