stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 41 - 50 van 3563:

Stamboom Datema - www.genealogieonline.nl/stamboom-datema

Een publicatie door G. Datema met gegevens over oa. de families Datema, Steenwijk, Bandringa, Van der Ploeg, Noppers, Houtman, Bekkering, Ten Hoor, Hutten en Mulder.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Genealogie Eijkman - www.genealogieonline.nl/genealogie-eijkman

Een publicatie door W. Eijkman met gegevens over oa. de families Eijkman, Van Oorspronk, Buitenhuis, Dijkkamp, Westhof, Endeman, Jansen, Van Amersfoort, Buijtenhuijs en Enderman.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Genealogie van Henricus Oosterbroek - www.genealogieonline.nl/genealogie-henricus-oosterbroek

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Nijhuis, Steunebrink, Kop, Reimer, Benneker, Bos, Schwering, Ter Elst en Oosterik.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Genealogie Effting - www.genealogieonline.nl/genealogie-effting

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Effting, Efftink, Groothuis, Sanders, Roolvink, Van Duijnhoven, Spit, Meijer, Schoondermark en Roebers.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Genealogie Rongen - www.genealogieonline.nl/genealogie-rongen

Een publicatie door Loed Rongen met gegevens over oa. de families Rongen, Janssen, Gerrits, Smits, Jacobs, Poels, Hendriks, Arts, Evers en Verschuren.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom van Hummel, Genealogie Vincent van Gogh - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hummel-genealogie-vincent-van-gog ...

Een publicatie door Y. van Hummel met gegevens over oa. de families Van Gogh, Abdon, Neveu, Mansvelt, Peijsel, Boonacker, 's Graeuwen, Rouwalt, Du Quesne Van Bruchem en Van Houten.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ten Hove - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-hove

Een publicatie door A. ten Hove-Schreurs met gegevens over oa. de families Ten Hove, Mockelencate, Voortman, Baan, Meulenkamp, Ligtenberg, Ten Hoven, Ten Bolscher, De Wilde en Nijhuis.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Parenteel Van den Brande - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-den-brande

Het parenteel van Jacques van den Brande is samengesteld door C.H. van Broeckhuijsen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Houten - www.genealogieonline.nl/roots-van-houten

Een publicatie door Pieter van Houten met gegevens over oa. de families Baselmans, Van Houten, Van Rijsingen, Van Beek, Verschueren, Aarts, Heeren, Van de Ven, Keeris en Van Halen.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

http://www.genealogieonline.nl/stamboom_haars/ - www.genealogieonline.nl/stamboom_haars

Gegevens over oa. de familie Haars, Pinkster, Beishuizen, Elias, Versprille, Versloot, Herkemeij, Fernhout, Klop en Jansen.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website