stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 238:

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Bouwel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bouwel

Een publicatie door Christine met gegevens over oa. de families Van Bouwel, Van Hoof, Wouters, Aussems, De Schutter, Schellekens, Janssens, De Bie, Duquenne en De Weerdt.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Van Bijnen - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-bijnen

Het parenteel van Godefridus van Bijnen is samengesteld door C.H. van Broeckhuijsen.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Buziau - www.genealogieonline.nl/stamboom-buziau

Gegevens over oa. de families Buziau, Rond, Beumer, Van der Harst, Huijbers, Wolf, Krot, De Bellefroid, Matto en Burchell.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Benerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink

Gegevens over oa. de families Benerink, Breuil, Telgenkamp, Velde, Benerinck, Kroeze, Loohuis, Geerdink, Teikotte en Hergelink.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Boomsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomsma

Een publicatie door F. Boomsma met gegevens over oa. de families Boomsma, De Graaf, Van Huizen, Van der Veen, De Jong, De Vries, Akkerman, Willems Van Der Veen, De Boer en Postma.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Van den Brande - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-den-brande

Het parenteel van Jacques van den Brande is samengesteld door C.H. van Broeckhuijsen.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Van den Berg - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-berg

Een publicatie door B.W. van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Van den Bergh, Klijnsmit, Oskam, Burggraaf, Verveer, Versluijs, Elzinga, Huisman en De Visser.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Broeckhuijsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-broeckhuijsen

Gegevens over oa. de families Van Broeckhuijsen, Van Broeckhuysen, Nahon, Remmerswaal, Koonings, De Bruijn, Weijnen, Min, Van Dijk en Levolger.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Borkent - www.genealogieonline.nl/genealogie-borkent

Een publicatie door Hens Borkent met gegevens over oa. de families Borkent, Egbertzen, Ulfman, Nijland, Stegeman, Beltman, De Wilde, Schutte, Menneken en Nokkert.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website