stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 117:

Stamboom Melchers - www.genealogieonline.nl/stamboom_melchers

Gegevens over o.a. de families Melgers, Melchers, Wissing, Elberts, Kersjes, Fluit, Dirksen, Nijmolen, Houtkamp en Hubers.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bavo van der Molen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bavo-van-der-molen

Een publicatie door Bavo van der Molen met gegevens over oa. de families Algera, Schovers, Bangma, Wiarda, Ottema, Van der Molen, Wanschers, Schurer, Van Martena, Schelfhorst en Kramer.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Meijboom - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijboom

Een publicatie door Carel Meijboom met gegevens over oa. de families Meijboom, Camphuijsen, Hoogeveen, Van der Pot, Akkerman, Van Galen, Jonas Camphuijsen, Israels, De Leeuw en Jantje Akkerman.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Van der Mersch-De Knijff - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-mersch

Een publicatie door W.A. van der Mersch met gegevens over o.a. de families Van der Mersch, De Savornin Lohman, De Knijff, Verschuur, van Heemstra, van der Moosel, enz.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Mulder - www.genealogieonline.nl/genealogie-mulder

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Mulder, Bos, Steenwijk, Doornbosch, Van der Molen, Dijkema, Maarhuis, Wildeman, Jans en Wieringa.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Michiels - www.genealogieonline.nl/stamboom-michiels

Een publicatie door C. Michiels met gegevens over oa. de families Vandenbussche, Blontrock, Michiels, Taelman, Vande Walle, Luyckx, Van Thuyne, Vanquickenborne, Luycx en Vandewalle.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Moraal - www.genealogieonline.nl/stamboom-moraal

Een publicatie door M. Anouche Koomen met gegevens over oa. de families Moraal, De Vries, Paling, Neehus, Koomen, Van de Vries, Vijver, Berkhout, Steenkamp en Davids.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Meijer-Meyer, Prummel, Wormmeester-Wormeester en Schreurs - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-meyer

Een publicatie door iemand met gegevens over oa. de families Prummel, Schreurs, Halberstadt, Schelvis, Meijer, Schuurman, Meerdink, Vriezen, Sanders en Cohen.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom van Mahie - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-mahie

Gegevens over oa. de families Mahie, Mahieu, Van der Voorden, Bijkerk, Van Leeuwen, Van Helden, Verhagen, Ploeg, Van der Hulst en Dreef.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website