stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 279:

Stamboom Stadman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadman

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Stadman, Hulshof, Hoving, Volkerts, Krol, Smit, Willems, Bos, Hooiveld en Ensing.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Slobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-slobbe

Gegevens over oa. de families Bouma, De Jong, Van der Veen, Van der Schaaf, Kleinhuis, De Vries, De Boer, Slobbe, Van der Meer en Visser.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Swijgman en Feiken(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-swijgman-en-feiken

Een publicatie door W. Swijgman met gegevens over oa. de families Jans, Boven, Swijgman, Van der Veen, Feikens, Klooster, De Vries, Schuur, Feiken en Klungel.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schols - www.genealogieonline.nl/stamboom_schols

Gegevens over oa. de families Schols, Schoels, Regout, Hoeberechts, Van der Borg, Huijgen, Van Proemeren, Hustinx, Janssen en Scholts.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Voorouders Streefkerk - www.genealogieonline.nl/voorouders-streefkerk

Gegevens over oa. de families Van Driel, Cranendonck, Plaisier, Smouter, Streefkerk, Van Slingeland, Huizer, Soeteman, Barendregt en Leentvaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Voorouders Schuitema - www.genealogieonline.nl/voorouders-schuitema

Een publicatie door J. Schuitema met gegevens over oa. de families Schuitema, Verschelde, Flik, Brackx, Hoff, Brands, Verburgh, Jans, Hindriks en Weijer.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Steffens Steenwijk, Genealogie Steffens - www.genealogieonline.nl/stamboom-steffens-steenwijk

Een publicatie door Klaas Steffens met gegevens over oa. de families Steffens, Stevens, Heinhuis, De Vos, Nijdam, Broen, Kok, Kanon, Simons en De Vries.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie De Swart - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-swart

Een publicatie door J. de Swart met gegevens over oa. de families De Swart, Biemans, Vissenbergh, Van den Nieuwenhuysen, Van Rijswijck, Mutsaerts, Verheijen, Van Nispen, Vissenberg en Der Franken.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schroer - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroer

Een publicatie door J.M. Schroer met gegevens over oa. de families Van der Vlugt, Slagmolen, Van der Meulen, Abrahamsen, Hoonte, Schröer, Van Hussen, Schroer, Veltmann en Brom.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Sluijter - www.genealogieonline.nl/stamboom-sluijter

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Sluijter, Molier, Degenaar, Smehuijzen, Schuurmans, De Koning, Van Paassen, De Graaf, Maas en Van der Kooij.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website