stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 135:

Stamboom Veldhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom_veldhuizen

Stamboom van de familie Veldhuizen met oa. gegeves over de families Van Veldhuysen, Veldhuizen, Regien, Van Veldhuizen, Mulder, Van Veldhuisen en Van de Kaa.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Visscher-Drenthen, Van der Velde-Meijer en Van den Berg-Westhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher

Een onderzoek van de stambomen van de families: Visscher, Zweers, Drenthen, Jurgens, Van der Velde, Wolf, Meijer, Van der Zwaan, Van den Berg, Van Raalte, Westhuis, Van Pijkeren en Ten Brinke.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Verschoor - www.genealogieonline.nl/stamboom-verschoor

Gegevens over oa. de families Groenewegen, Stuurstraat, Huisman, Verschoor, Schelling, Monster, Van Oort, Hut, Spruyt en Roos.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Visser (Visscher), Ten Katen, Scheffer, Van Es, Visser, Van Dijk, Harmsen, Van de Berg, Van Wijhe en Schutte.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie De Vos-Verschuur - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-vos-verschuur

Een publicatie door Jan de Vos met gegevens over oa. de families Lodder, De Vos, Van Geffen, Van Ginkel, Van Woudenberg, Van Zeelst, Van Dijk, Verschuur, Van Keulen en Van Oostende.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Vaasen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vaasen

Een publicatie door H. Vaasen met gegevens over oa. de families Ummels, Ketelings, Westheim, Vaasen, Hermans, Huys, Van Avesaat, Janssen, Huijs en Bronneberg.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Engbert Verbeek - www.genealogieonline.nl/parenteel-engbert-verbeek

Een publicatie door H. Verbeek met gegevens over oa. de families Verbeek, (Verbeek), Thoen, Van Dijk, Verbeek-Wolthuys, Van Veen, Van Heijningen, Van der Spek, Vollebregt en Zuidgeest.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Josephus Jacobus Vermeeren - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-vermeeren

Een publicatie door Johan de Bijl met gegevens over oa. de families Dirven, Vermeeren, Van Unnik, Nobel, Zijlmans, Zeijlmans, Vermeer, Bastiaansen, Verduijn en Vissers.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Veen - www.genealogieonline.nl/van-der-veen-stamboom

Een publicatie door B. van der Veen met gegevens over oa. de families Visser, De Jong, Bosma, Van der Veen, Hofstra, Fennema, Kool, Ten Hoeve, Hogerhuis en Van der Meer.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stambomen Verdegaal en Van Kessel - www.genealogieonline.nl/stambomen-verdegaal-en-van-kessel

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Van Kessel, Verdegaal, Van der Hulst, Zeestraten, Heemskerk, Mense, Van Leeuwen, Van Dril, Arnoldi en Van den Elsen.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website