stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 119:

Genealogie Wiedeman - www.genealogieonline.nl/genealogie_wiedeman

Gegevens over oa. de families Wiedeman, Peverelli, Langkau, Huele, Snoek, Brinkman, Kleine, Van der Zalm, Perlee en Combi.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Wessels, Vos, Wolters, Dokter, Schutte, Oldenburger - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessels-vos-wolters-dokter-schutte-ol ...

Gegevens over oa. de families Dokter, Wessels, Vos, Oldenburger, Schutte, Wolters, Veenema, Kolthof, Hekman en Schepers.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Wouda - www.genealogieonline.nl/genealogie-wouda

Een publicatie door C. Wouda met gegevens over oa. de families Wouda, Conrads, De Boer, Westerhuis, Van der Vaart, Holt, Hoeksma, Mali, Rinsema en De Jong.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Dirk van der Wel - www.genealogieonline.nl/genealogie-dirk-van-der-wel

Een publicatie door Edwin van der Wel met gegevens over oa. de families Van der Wel, Berghuis, Wesselink, Mooij, Mooy, Bosman, Slatman, Van Eck, Sanberg en De Jong.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Archief Waaijer - www.genealogieonline.nl/archief-waaijer

Een publicatie door K. Waaijer met gegevens over oa. de families Waaijer, Waker, Slok, Schoen, Huygens, Slegt, Smit, Markus, Appel en Pietertje.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Wennink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wennink

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Wennink, Dalenoord, Heutink, Schurink, Geerdink, Wargerink, Schele, Voogd, Lippinkhof en Walhof.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemse

Een publicatie door Anita Willemse met gegevens over oa. de families Ruitenbach, Van Diermen, Thierens, De Man, Donker Curtius, Welsch, Ballintijn, Van Gelderen, Van den Dobbelsteen en Schuld.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Wielinga - www.genealogieonline.nl/genealogie-wielinga

Een publicatie door Ton Wielinga met gegevens over oa. de families Wielinga, Van Dillen, Linnebank, Schurer, Van Hilten, Petersen, Jansen, Brandsma, Tippersma en Sippens.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Wesselink - www.genealogieonline.nl/stamboom-wesselink

Een publicatie door J. Wensink met gegevens over oa. de families Wesselink, Boogaard, Van Vliet, De Klerk, Potma, Hartman, Lasschuit, Wesseling, Nieman en Wensink.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Woldinga-Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-woldinga-smit

Een publicatie door M. Woldinga met gegevens over oa. de families Vader, Woldinga, Barger, Smit, Kraakman, Veldkamp, Blankendaal, Groothuizen, Essink en Heslinga.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website