stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 29:

Genealogie Zumbrink - www.genealogieonline.nl/genealogie-zumbrink

Een publicatie door D. Zumbrink met gegevens over oa. de families Zumbrink, Van Rooijen, Scherpenzeel, Oostveen, Barten, Van Wensen, Dongelmans, Klarenbeek, Hommelberg en Van Huijk.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Zevenhuizen - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-zevenhuizen

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van Ooststroom, Van Harten, Van der Starre, Baas, Bosman, Dompeling, Van Kuijk, Heine en Schuurmans.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Zwartjes c.a. uit de Rijnstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwartjes

Een publicatie door Frans Zwartjes met gegevens over oa. de families Zwartjes, Verleun, Fase, Nederhof, Zwartje(N)s, H├╝bben, Bruinen, Zwartjens, De Groot en Verschuuren.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Zuur-Van Vuure - www.genealogieonline.nl/stamboom-zuur-van-vuure

Een publicatie door Guido Zuur met gegevens over oa. de families Zuur, Dieperink, Van Vuure, Van Zaanen, Kok, Van den Berg, Homburg, Van Mechelen, Van Schuijlenburch en Alewijn.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Zwaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwaan

Een publicatie door Margreet Zwaan-Heg met gegevens over oa. de families Pater, Heg, Zwaan, Van Elst, Groot Bleumink, Van de Heg, Hupkes, Overmulder, Van der Kamp en Donkersteeg.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Zeegers - www.genealogieonline.nl/stamboom-zeegers

Een publicatie door Chantal Zeegers met gegevens over oa. de families Zeegers, Drabbe, Van der Horst, Blankenstein, Verstappen, Berghuizen, Gouweleeuw, Post, Van Geel en Speet.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Zandkuil - www.genealogieonline.nl/stamboom-zandkuil

Een publicatie door H.C.M. Aeneae Venema met gegevens over oa. de families Zandkuil, Hubert, Welbergen, Aeneae Venema, Homan, Schoonemann, Heukensfeldt, Holsbergen, Voss en Gagestein.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Zaaijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-zaaijen

Een publicatie door Geert van Zaaijen met gegevens over oa. de families Van Zaaijen, Bruinsma, Plat, Wiersma, Maris, Fielstra, De Vries, Schut, Van Zuiden en Huizing.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Zalm - www.genealogieonline.nl/stamboom-zalm

Een publicatie door Bertolt Zalm met gegevens over oa. de families Zalm, Visser, Kofman, Kok, Salm, Bakker, Schuijt, Vijn, Witlam en Fillekes.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Zweers - www.genealogieonline.nl/stamboom-zweers

Een publicatie door W. Zweers met gegevens over oa. de families Intres, Zweers, Visee, Kramer, Schuurman, Jacobusen, Kreeft, Kamphuis, Peeters en Walroth.

Categorie: Familienamen » Z   Filter remove


Screenshot van website