stamboomgids

Zoekresultaten 'Jacob' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 40:

Stamboom Burgman - www.genealogieonline.nl/stamboom_burgman

Stamboom Burgman met oa. gegevens over de families Burgman, Tetteroo, Van Beusekom, Jacobs, Bangs, Palm, Fretz, Honing, Van der Weg en Witt Havers.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Jacob Brummelkamp (Amsterdam/Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_jacob_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, De Casparis, Klaassen, Hoppenbrouwer, De Smet, Bolder, Reijnders, Kuhlemaijer, Ottomeijer en Van Rossum.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Baars - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-baars

Een publicatie door Jacobus Baars met gegevens over oa. de families Baars, De Vries, Herrema, Politiek, Volkers, Peereboom, Heijink, Kopmels, Joling en Van der Meulen.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Blom Family Tree - www.genealogieonline.nl/blom-family-tree

Een publicatie door Richard Kloppenburg met gegevens over oa. de families Maria, Turner, Wilhelmus, Hannessen, Johanna, Theodorus, Jacobus, Bernardus, Elisabeth en Nolte.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Van Broeckhuijsen - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-broeckhuijsen

Een publicatie door G.H. van Broeckhuijsen met gegevens over oa. de families Van Broeckhuysen, Van Broeckhuijsen, Weijnen, Kukenbuch, Jacobs, Levolger, Nahon, Van Wezel, Zipkens en Vermeulen.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bosch-Boom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosch-boom

Een publicatie door J. Bosch met gegevens over oa. de families Jans, Gerrits, Vorstelman, Logtenberg, Egberts, Hengeveld, Willems, Jacobs, Henrix en Van Putten.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Baten - www.genealogieonline.nl/stamboom-baten

Een publicatie door Gerard Baten met gegevens over oa. de families Adrianus Heijnen, Maria Baten, Cornelis De Waal, Maria Potters, Johannes Ernest, Joannes Baten, Catharina Gelten, Adriaan Ba(E)ten, Adrianus Baten en Jacobus Baten.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bom

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Bom, Janssen, Verbeek, Smits, Bom|bomm, Nellen, Jacobs, Frimerius, Broex en Van den Bosch.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Op den Bult - www.genealogieonline.nl/parenteel-op-den-bult

Een publicatie door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie van de familie Burgers - members.ziggo.nl/janbee/Genealogie/index.htm

Publicatie met gegevens van de nazaten van Jacobus Burgers uit Arnhem, Utrecht, Amsterdam, Leiden, Den Haag, Nijmegen. Tevens verwante families als De Ligter, Soeter, Trip, Voigt, Nijhof .

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website