stamboomgids

Zoekresultaten 'Jacob' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 21:

Stamboom Van der Grift - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-grift

Een publicatie door Jolanda van der Grift met gegevens over oa. de families Van der Grift, Van Doezum, Boelens, Van der Heide, Pijpstra, Faber, Postma, Van der Veer, Jacobs en Wybenga.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Theunis Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-theunis-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Gestel - www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom

Een publicatie door Frans Van Gestel met gegevens over oa. de families Gestel, Loyens, Marien, Ceelen, Tulden, Melis, Kerremans, Jacobs, Goris en Zanden.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Graafmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-graafmans

Een publicatie door Jan Willem Graafmans met gegevens over oa. de families Graafmans, Graumans, Verhoeven, Jacobs, De Jong, Hamers, Becht, Broers, Van Laarhoven en De Zwart.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Gielissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielissen

Een publicatie door J. van Rijn met gegevens over oa. de families Vree, Jacobs, Boorsma, Osinga, Van der Velden, Folmer, Smaling, Harkes, De Rooij en Everaars.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Geys - www.genealogieonline.nl/stamboom-geys

Een publicatie door Monique Geys met gegevens over oa. de families Storm, Ben Sedrine, M'hiri, Geys, Amemi, Storm Van Leeuwen, Hogenraad, Van Landeghem, Jacobus en Van der Heide.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Groefsema-Lofers - www.genealogieonline.nl/genealogie-groefsema-lofers

Een publicatie door H.J. Bolwijn met gegevens over oa. de families Laufer, Dreijer, Posthuma, Jans, Boijckema, Frik, Beukema, Jacobs, Rychen en Groefsema.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Grollé - www.genealogieonline.nl/stamboom-grolle

Een publicatie door Jan Paul Grolle met gegevens over oa. de families Oostenenk, Grollé, Menger, Van Weene, Jansen, Olivier, Danens, Teunissen, Jacobs en Bagchus.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Diverse Groningse families - www.genealogieonline.nl/diverse-groningse-families

Een publicatie door Dirk van Ham met gegevens over oa. de families Huizinga, Wiersema, Wiersum, Doornbos, Van Ham, Ritzema, Jans, Elema, Jacobs en Bos.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website