stamboomgids

Zoekresultaten 'Luk' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 68:

Stamboom Lukaart - www.genealogieonline.nl/stamboom_lukaart

Gegevens over oa. de families Lukaart, Hoek, Luikaart, Wiggers, Noordegraaf, Neeleman, Dorst, Verdoold, Toebes en Ormel.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kooijmans, Faasen,Te Morsche en Varossieau - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooijmans

Een publicatie door Hugo Kooijmans met gegevens over oa. de families Varossieau, De Goeij, Faasen, Kooijmans, Den Breems, Van der Griendt, Te Morsche, Lukkien, Van Striemen en De Jong.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dries - www.genealogieonline.nl/stamboom-dries

Een publicatie door B. Dries met gegevens over oa. de families Lukaart, Dries, Van der Spek, Dortmans, Koelen, Van der Vlugt, De Graaf, Dobbelsteen, Bouwmeester en Scheffers.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bergen

Een publicatie door F. van Bergen met gegevens over oa. de families Smit, Van der Vliet, Van Urk, Van Bergen, Lukjen, Lukkien, Horsman, Schling, Ruiten en Jans.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Vessem - www.genealogieonline.nl/van-vessem-stamboom

Een publicatie door Leo van Vessem met gegevens over oa. de families Van Vessem, Van Lieshout, De Jongh, Geluk, Goorts, Hoogerwerf, Padmos, De Bie, Witte en Kaashoek.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Verdon(c)k Assenede-Hoofdplaat - www.genealogieonline.nl/genealogie-verdonk-assenede-hoofdplaat

Een publicatie door P. Verdonk met gegevens over oa. de families Verdonck, Bommeleijn, Van Mastrigt, Geernaert, Kievit, Geluk, Van Weijnsbergen, Besieux, Ridderhof en Daamen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Ceelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-ceelen

Een publicatie door Andries Ceelen met gegevens over oa. de families Ceelen, Lieuwes, Geluk, Dollé, Kreuger, Swarts, Slegt, Stigter, Dirkze en Martini.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Genealogie Moelker - www.genealogieonline.nl/genealogie-moelker

Een publicatie door T. Moelker met gegevens over oa. de families Moeliker, Goedegebuure, Moelker, De Jonge, Heijboer, Fase, Den Engelsman, Rijnberg, Geluk en Krijgsman.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ridderikhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-ridderikhoff

Een publicatie door J. Ridderikhoff met gegevens over oa. de families Ridderikhoff, Vinke, Lukje, Bok, Lukkien, Blekkenhorst, Slim, Berends, Fafieanie en Ysebrands.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Goedegebuure - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedegebuure

Een publicatie door Joop Goedegebuure met gegevens over oa. de families Goedegebuure, Heijboer, Quist, Moerland, Van Dijke, Vroegop, Dekker, Scherpenisse, Geluk en Rijnberg.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website