stamboomgids

Zoekresultaten 'Plant' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 54:

Genealogie Manuel - www.genealogieonline.nl/genealogie_manuel

Gegevens over de families Biddulph, Manuel, Rudolph, Neville, Plantagenet, De Braose, Seijmonsbergen, De Beauchamp en Stonor/

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-veen

Een publicatie door L.J. Veen met gegevens over oa. de families Veen, Bodenhausen, Haga, Plantinga, Horst, Gorter, Bleeker, Bakker, Kruseman en Oosterbaan.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Parenteel Stroobach - www.genealogieonline.nl/parenteel-stroobach

Een publicatie door Piet van der Veen met gegevens over oa. de families Stroobach, Schouten, Slooten, Vooren, Buisman, Mooij, Zwart, Strobach, Planteijdt en Van der Plas.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Planta - www.genealogieonline.nl/stamboom-planta2

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Planta, Planta Von Wildenberg, Wegen, Moll, Beunink, Menny, Tolenaars, Könz Clagüna, Van Plateringen en Albers.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Medema - www.genealogieonline.nl/stamboom-medema

Een publicatie door Greetje Medema met gegevens over oa. de families Medema, Mijdema, Van der Werf, Jonker, Kroeze, Schreuder, Lodewijks, Hoexum, Plantinga en Hesse.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Heemkundekring De Vierschaer - www.de-vierschaer-wouw.nl

Wouw / Wouwse Plantage Heerle Moerstaten

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen » Noord-Brabant   Filter


Screenshot van website

Koeze en Plante - home.hccnet.nl/g.koeze/stamboom.htm

Stamboom families Koeze en Plante

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Pinas - www.pinasroots.nl

Genealogie en historie familie Pinas, van oorsprong van plantage Onverwacht te Suriname.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Tolenaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-planta

Een publicatie door M. Planta met gegevens over oa. de families Tolenaars, Otto, Nijhoff, Dekkers, Nieuwkerk, Knook, Jongbloed, Korte, Stange en Verkouteren.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Parenteel Ziedses Des Plantes - www.genealogieonline.nl/parenteel-ziedses-des-plantes

Een publicatie door J.J. Ziedses des Plantes met gegevens over oa. de families Ziedses Des Plantes, Van Spanje, Ziedses, Genesis, Malherbe, Van Helden, Verdu, Noordtzij, Hiddes en Mostert.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website