stamboomgids

Zoekresultaten 'Ree' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 1543:

Stamboom Scheurwater - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheurwater

Een publicatie door J. Beeloo met gegevens over oa. de families Scheurwater, Lagendijk, Martin, Van Duren, Van der Giessen, Van Haeren, Van der Vlist, Van Oosten, Labree en Beeloo.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kisjes - www.genealogieonline.nl/stamboom_kisjes

Gegevens over oa. de families Kisjes, Jorritsma, De Jong(e), De Carpentier, Coopmans, Spreen, Steenbergen, De Vries en Boelsma.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Varekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-varekamp

Een publicatie door A.P. Varekamp met gegevens over oa. de families Varekamp, Varenkamp, Vorderman, Boekesteijn, Waasdorp, Van der Eijk, De Vreede, Lalleman, Van Twillert en Van Goor.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Eichas/Egas - www.genealogieonline.nl/genealogie-eichas-egas

Een publicatie door W. de Haart met gegevens over oa. de families Egas, Eichas, Den Breejen, De Jong, Aan De Wiel, Ambachtsheer, De Boon, Blokland, De Ruiter en De Vries.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kennes - www.genealogieonline.nl/stamboom-kennes

Een publicatie door E. Kennes met gegevens over oa. de families Van Leuven, Kennes, D' haese, Exelmans, Jacquemyns, De Pauw, Geyskens, Peeters, Van Gossum en Depreeuw.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Welman - www.genealogieonline.nl/stamboom-welman

Een publicatie door P. Moree met gegevens over oa. de families Moree, Welman, Van Saus, Jans, Veldhoen, Goedel, Van Marion, Dul, De Pijper en Gottschall.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Adriaan Havermans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-adriaan-havermans

Gegevens over oa. de families Havermans, Vrouw, Maes, Piree, Mutsaerts, Smit, Van der Vlag, Van Broeckhoven, De Moor en Theuns.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Molenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar

Een publicatie door Tiny van Teulingen met gegevens over oa. de families Molenaar, Den Bleijker, Van Valkenburg, Houtman, Ree, Westdorp, Brandenburg, Blom, Rab en Tuinman.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Streek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-streek

Een publicatie door H. van de Streek met gegevens over oa. de families Westera, Van de Streek, Kroon, Westra, Van 't Land, Vande Streek, Van Dijk, Gerrits, Willems en Van der Streek.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Voorouders Streefkerk - www.genealogieonline.nl/voorouders-streefkerk

Gegevens over oa. de families Van Driel, Cranendonck, Plaisier, Smouter, Streefkerk, Van Slingeland, Huizer, Soeteman, Barendregt en Leentvaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website