stamboomgids

Zoekresultaten 'Ree' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 73:

Stamboom Molenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar

Een publicatie door Tiny van Teulingen met gegevens over oa. de families Molenaar, Den Bleijker, Van Valkenburg, Houtman, Ree, Westdorp, Brandenburg, Blom, Rab en Tuinman.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Mulders - www.genealogieonline.nl/stamboom-mulders

Een publicatie door Anneke de Ree-Mulders met gegevens over oa. de families Mulders, De Ree, Dresens, Van Schilt, Smits, Guit, Verbarendse, Daems, Dreesens en Janssen.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom van Mahie - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-mahie

Gegevens over oa. de families Mahie, Mahieu, Van der Voorden, Bijkerk, Van Leeuwen, Van Helden, Verhagen, Ploeg, Van der Hulst en Dreef.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Mars - www.remiens.nl/webtrees

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Medema - www.genealogieonline.nl/stamboom-medema

Een publicatie door Greetje Medema met gegevens over oa. de families Medema, Mijdema, Van der Werf, Jonker, Kroeze, Schreuder, Lodewijks, Hoexum, Plantinga en Hesse.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Meer - Ernst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-meer-ernst

Een publicatie door Freek van der Meer met gegevens over oa. de families Deen, Ernst, Smook, Ter Haseborg, Van der Meer, De Lange, Sinnema, Van Boxtel, Bakker en Rabelink.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Morseld-Ten Cate - www.genealogieonline.nl/stamboom-morseld-ten-cate

Een publicatie door Morseld met gegevens over oa. de families Ten Cate, Van de Streek, Morselt, Junte, Van den Bosch, Eibrink, Strijkert, Morseld, Willink en Coster.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Moelker - members.home.nl/thmoelker

Genealogie Moellker, Moeliker, Moeleker, Moelijker, maar ook Zanders, Sanders, Breemen, en Vrancken.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Family Tree Stamboom Middendorp uit Loppersum en Delfzijl in Groningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-middendorp-groningen

Een publicatie door Hans Middendorp* met gegevens over oa. de families Middendorp, De Jonge, Bosker, De Haan, Nienhuis, Mittendorp, Vos, Hollander, Olthof en Stoppels.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website