stamboomgids

Zoekresultaten 'Ree' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 62:

Stamboom Welman - www.genealogieonline.nl/stamboom-welman

Een publicatie door P. Moree met gegevens over oa. de families Moree, Welman, Van Saus, Jans, Veldhoen, Goedel, Van Marion, Dul, De Pijper en Gottschall.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Christiaan Wijburg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat_wijburg

Gegevens over oa. de families Wijburg, Koot, Van Santvoord, Schoonhoven, Versantvoirt, Peijnenborch, Van de Wercken, Vreeswijk, Weijburgh en Versantvo

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Walraven - www.genealogieonline.nl/genealogie-walraven

Een publicatie door Piet van der Veen met gegevens over oa. de families Faesen, Hennequin, Hirschfeld, Walraven, Dudok Van Heel, Verdoorn, Reesse, Kievits, Kuhn en Van den Burg.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Weerden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-weerden

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Van der Weerden, Driessen, Nijssen, Van der Weerde, Van der Weirde, Hurkmans, Verberne, Hoeben, Reefs en Sanders.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Westra - www.genealogieonline.nl/genealogie-westra

Een publicatie door C. Buskermolen met gegevens over oa. de families Westra, Van Dijk, Erich, De Jong, Huisman, Brouwer, De Vreeze, Vogelzang, De Wolf en Van der Zee.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamreeks Victoria Wilhelmina Warrens - www.genealogieonline.nl/stamreeks-victoria-wilhelmina-warrens

Een publicatie door B. van Os.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Geslacht de Waal uit Bruinisse - home.kpn.nl/janpaulvanderspek

Stamreeks De Waal uit Bruinisse vanaf 1635.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Wor - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-wor

Een publicatie door J. Middelkoop met gegevens over oa. de families -, Nederlof, Wor, Bakker, Van Genderen, Van Rees, Van den Bergh, Aaldijk, Van den Heuvel en Van der Sterre.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamreeks van de Water - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksvandeWater.html

stamreeks van de Water (van Laurens tot Anna Naomie)

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Wieringa - www.genealogieonline.nl/stamboom-wieringa

Een publicatie door Jan Wieringa met gegevens over oa. de families Wieringa, Hoekstra, Veldstra, Westra, Jan Wabes Wieringa, Freerk Wabes Wieringa, Reen, Sytse Feddes Koopmans, Kingman en Freerck Wabes Wieringa.

Categorie: Familienamen » W   Filter remove


Screenshot van website