stamboomgids

Zoekresultaten 'Rood' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 81:

Stamboom Kleverlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleverlaan

Een publicatie door R. Kleverlaan met gegevens over oa. de families Kleverlaan, Dekker, Stam, Hopman, Beukers, Bakker, Knuijsen, Zoontjes, Wittebrood en Oorthuis.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Haastrecht - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-haastrecht

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van Vliet, De Bruin, Van Vlaardingen, Plesman, Verbeek, Roodbol, Dorst, Voogd en Vijgenboom.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boterenbrood - www.genealogieonline.nl/stamboom-boterenbrood

Een publicatie door Hans Boterenbrood met gegevens over oa. de families Stapper, Rijnberg, Boterenbrood, Kaashoek, Hafner, Idenburg, Mutscheler, Van Heeren, Hage en Boer.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Roodenburg Veer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenburg-veer

Een publicatie door K. de Zwart met gegevens over oa. de families Veer, Horn, Brune, Roodenburg, Molenaar, De Boer, Zuidewind, Schaarman, Winkel en Koop.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Noorden en Haarlem - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-noorden-en-haarlem

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, De Vries, De Raadt, Hoenderdos, Bloemzaad, De Vos, Verbruggen, Van Roode, Jansen en Keijer.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Groot - www.genealogieonline.nl/stamboom-groot

Een publicatie door Alfred Groot met gegevens over oa. de families Kommer, Groot, Adema, Bijlsma, Leeuw, Wijma, Buma, Broodwinder, Van Polen en Van der Meer.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Bij 's-Heerenberg Beek e.o. - www.heemkunde.nl/berghsehistorie/overige-onderwerpen/Roodeloop.html

Dysenterie-slachtoffers 1702, 1783.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Emden (Culemborg) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-emden-culemborg

Een publicatie door Henk Muntjewerff met gegevens over oa. de families Van Emden, Gersons, De Winter, Frank, Rood, Rozenberg, Keller, Goudsmit, Lezer en De Vries.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Website Dik Beker - www.gdbeker.nl

Beker - Fokkenrood - de With

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

De rusteloze van Woggelums - woggelum.nl

Een zoektocht naar de oorsprong van de familienaam van Woggelum. In de 16e eeuw onstaat de naam in Berkel-Roodenrijs als toevoeging van het patroniem.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website