stamboomgids

Zoekresultaten 'Ta' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 14989:

Genealogie Online - www.genealogieonline.nlAanrader!

Een grote verzameling genealogische data (stambomen, parentelen, kwartierstaten en bidprentjesverzamelingen) van diverse genealogen die hun gegevens eenvoudig op deze site publiceren.

Categorie: Bronnen » Landelijk   Filter


Screenshot van website

Aldfaer - aldfaer.net/sitemap

Gratis Nederlandstalige programma voor het vastleggen van stamboom gegevens. Draait onder Windows.

Categorie: Software » Nederlandstalig   Filter


Screenshot van website

Stamboom Forum - www.stamboomforum.nlAanrader!

Het Stamboom Forum is het communicatieplatform voor genealogen: u vindt er fora en nieuwsgroepen die betrekking hebben op genealogie.

Categorie: Internet specifiek » Fora   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom_jacobs

Gegevens over oa. de families Jacobs, Ragas, Wouters, Hezemans, Peterse, Coolen, Keeris, Van de Ven, Maas en Van Bragt.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Gillesse - www.genealogieonline.nl/stamboom-gillesse

Een publicatie door Frank Gillesse met gegevens over oa. de families Gillesse, Huijbregts, Huybrechts, Van Loij, Roedoe, Van Diest, Van Levinus, Bakx, Levens en Alewijnse.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stadman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadman

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Stadman, Hulshof, Hoving, Volkerts, Krol, Smit, Willems, Bos, Hooiveld en Ensing.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Kloosterman familiewapen - www.kloosterman.be/genealogie-ned/kloosterman-familiewapen

Ontworpen voor alle naamdragende nakomelingen van de stamvader Jan Claesz., schout van Kapelle Biezelinge, 1579, 1583, pachter van 113 gem. 95 r. land

Categorie: Specialisaties » Heraldiek   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hoegee - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoegee

Gegevens over oa. de families Hoegee, Van Hoegee, Hougee, Van Hoege, Visser, Van Somervelt, Van Eijk, De Jong, Stekelenburg en Floor.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Grift - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-grift

Een publicatie door Jolanda van der Grift met gegevens over oa. de families Van der Grift, Van Doezum, Boelens, Van der Heide, Pijpstra, Faber, Postma, Van der Veer, Jacobs en Wybenga.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Scheurwater - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheurwater

Een publicatie door J. Beeloo met gegevens over oa. de families Scheurwater, Lagendijk, Martin, Van Duren, Van der Giessen, Van Haeren, Van der Vlist, Van Oosten, Labree en Beeloo.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website