stamboomgids

Zoekresultaten 'Tan' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Stamboom Krul - www.genealogieonline.nl/stamboom_krul

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Krul, Van der Hoeven, Van der Tang, Van der Gaag, Krouwel, Meershoek, Knoppert, Van Stekelenburg, Den Munnik en Le Roij.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Kramer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kramer

Een publicatie door K. Kramer met gegevens over oa. de families Bruggeling, Kramer, Leeflang, Rijswijk, Wijsman, Treffers, Korstanje, Groot, Glerum en Poot.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kan, Han en Tan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kan-han-en-tan

Een publicatie door S.Y. Kan met gegevens over oa. de families Tan, Han, Lie, Kan, Kwee, Oeij, Thung, Ong, Liem en Khouw.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom De Kleine - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kleine

Een publicatie door Emile de Kleine met gegevens over oa. de families De Kleine, Van Dijk, Nagelaar, Schotanus, Jongsma, Londo, De Vries, Grasman, Van Wolfswinkel en Otter.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom De Kunder - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder

Een publicatie door Nico de Kunder met gegevens over oa. de families Kunder De, Roosen, Wijers, Kunder, Schaaf, Corstanje, Klazinga, Liere Van, Kant en Bouten.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

De voorouders van Hans Kort - www.genealogieonline.nl/de-voorouders-van-hans-kort

Een publicatie door Hans Kort met gegevens over oa. de families Kort, De Nooijer, Schroevers, Standley, Dekker, Blaasse, Leusden, , en .

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie De Koning - familie-de-koning.nl/genealogie

Stamboom familie De Koning.Deze site is tot stand gekomen op basis van onderzoek uitgevoerd door Willemien en Theo(?) de Rond-de Koning en Joan de Koning. Webmaster is Henk de Koning.Het betreft een tak van de familie De koning, die voornamelijk heeft gewoond in Aalsmeer Amstelveen , Roelofarendsveen en Leimuiden.Uitgangspunt is Cornelis de Koning, geboren 25-05-1863 in Nieuwer Amstel. De oudst bekende voorvader is Jan Jansz. de Cooning, geboren vóór 1670 en getrouwd met Marritje Jans Klien.Verd

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kroes en Druijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroes-en-druijf

Een publicatie door Brenda Kroes Tanke met gegevens over oa. de families Druijf, Kroes, Boersma, Oudt, De With, Jans, Mosselman, Pieters en Pieters.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Krziyzek, Niluschewski Family Tree - www.genealogieonline.nl/krziyzek-niluschewski-family-tree

A genealogical publication by Janet McDonald with information about, among others, the families Squire, Standish, Mcdonald, Reed, Armstrong, Ridd, Leslie, Krziyzek and Fisher.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Vergeten Kouwenberg - kouwenberg.webnode.nl

Genealogische reis door de familie Kouwenberg vanuit het standpunt met de gedachten van een genealoog.Ontdekkingen van vergeten familie leden.Geen traditionele genealogie maar wel een die kan inspireren!

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website