stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Turnhout' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 9:

Stamboom Nieuwenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhoven

Een publicatie door P. van Iersel met gegevens over oa. de families Van Nieuwenhoven, Nieuwenhoven, De Jong, Menger, Van der Meer, Noorlag, Mioch (Miog), Veloo, Van Drunen en Van Turenhout) Turenhout (Turnhout.

Categorie: Familienamen » N


Screenshot van website

Genealogisch en historische website familie Matthee - matthee.info

Onderzoek sinds 1986 naar de familienaam Matthee/Matthei. Hoofdmoot: levensverhaal van onze eerstbekende voorvader Joannes Matthee. Plaatsen: Antwerpse Noorderkempen (arr. Turnhout, B), Bokhoven, Hedel, Putterhoek, Dordrecht en Zevenbergen.

Is uit de lucht wegens vernieuwing. Medio 2016 weer verwacht.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Genealogisch onderzoek West-Brabant - www.genealogieonline.nl/genealogisch-onderzoek-west-brabant

Een publicatie door J.H.A. Schnitker met gegevens over oa. de families Mulders, De Bont, Franken, Van Loon, Suijkerbuijk, Schuurbiers, Van Turnhout, Suijckerbuijck en Suijckerbuijck.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Onze voorouders in de Kempen - www.voorouderskempen.be

Voorouderskempen bevat de bewerkingen van burgerlijke stand en parochieregisters uit de Antwerpse Kempen.Arendonk, Balen, Beerse, Bouwel, Dessel, Eindhout, Geel, Herentals, Kasterlee, Lichtaart, Meerhout, Mol, Morkhoven, Noorderwijk, Oevel, Olen, Olmen, Oud-Turnhout, Retie, Tielen, Tongerlo, Turnhout, Varendonk, Veerle, Vorst, Vosselaar, Westerlo en Zoerle-Parwijs.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ


Screenshot van website

Van Turnhout Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-turnhout-stamboom

Een genealogische publicatie door Frans Berkelaar met gegevens over onder andere de families Van Turnhout, Wertmuller, Van den Braak, Van den Block, Piron, Kleijwegt, Van Empel, Rutten en Van Hannen.

Categorie: Familienamen » T


Screenshot van website

Stamboom Wouters (Turnhout/Antwerpen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-wouters-turnhout-antwerpen

Een genealogische publicatie door Johan Wouters met gegevens over onder andere de families Hagelaars, Michels, De Beuker, Renders, Wouters, Van Mook, Bax, Peters en Nabbe.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Het Bezemklokje - hetbezemklokje.be

Het Bezemklokje is een heemkundekring die het verleden van Turnhout wil koesteren, bewaren en delen.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ


Screenshot van website

Erfgoedbank Noorderkempen - www.erfgoedbanknoorderkempen.be

Hier vindt u een selectie van het cultureel erfgoed uit Arendonk, Baarle-Hertog, Beerse, Hoogstraten, Kasterlee, Merksplas, Oud-Turnhout, Rijkevorsel, Turnhout en Vosselaar.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ


Screenshot van website

Archiefbank Kempen - www.archiefbankkempen.be/index.php

Archiefbank Kempen bevat een overzicht van de archieven en collecties die worden beheerd door zes gemeentelijke archiefdiensten (Brecht, Geel, Herentals, Lier, Mol en Turnhout) en door een aantal heemkundige kringen uit de Antwerpse Kempen.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ


Screenshot van website