stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Unnik' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 41:

Stamboom Kaak - www.genealogieonline.nl/stamboom_kaak

Gegevens van oa. de families Hartendorp, Bunnik, Van der Pot, Van den Ende, Stuut, Kaak, Willemse, De Vries, Stolwijk en Van der Hoeven.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Krul - www.genealogieonline.nl/stamboom_krul

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Krul, Van der Hoeven, Van der Tang, Van der Gaag, Krouwel, Meershoek, Knoppert, Van Stekelenburg, Den Munnik en Le Roij.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Josephus Jacobus Vermeeren - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-vermeeren

Een publicatie door Johan de Bijl met gegevens over oa. de families Dirven, Vermeeren, Van Unnik, Nobel, Zijlmans, Zeijlmans, Vermeer, Bastiaansen, Verduijn en Vissers.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Hunnik, van - www.vanhunnik.net

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Etman - www.genealogieonline.nl/stamboom-etman

Een publicatie door Martijn Etman met gegevens over oa. de families Zoetmulder, Etman, Verbrugge, Hittinger, Rondeltap, Van der Schot, Klaverdijk, Scholte, Remeke en Munnik.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Loman - www.genealogieonline.nl/stamboom-loman

Een publicatie door Eric Loman met gegevens over oa. de families Loman, Beijer, Van den Burg, Van Vorst, De Korte, Van Hunnik, De Sain, Hilhorst, Van den Engel en Van Zuilen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Thuisblad Van der Lee - home.hccnet.nl/p.vander.lee

Genealogie van de familie van der Lee, Munnik en Groenhuijse

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie van Jacobus Wensink - www.genealogieonline.nl/genealogie-jacobus-wensink

Een publicatie door Jaap Wensink met gegevens over oa. de families Wensink, Wensing, Becks, Kinkelaar, Terbrack, Klingshirn, Munnik, Wenning, Vinju en Budding.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

The Paul family - www.tribalpages.com/tribes/geniva

Veel voorkomende namen in de stamboom van de Paul familie zijn: van Deijl, van Dijk, Wittebol, Munnik, Troost en Razenberg.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Munnik - www.genealogieonline.nl/stamboom-munnik

Een publicatie door R. Munnik met gegevens over oa. de families Jonker, Munnik, Van Ooijen, Kalsbeek, Tempelman, Michels, De Jong, Pik, Goor en Benema.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website