stamboomgids

Zoekresultaten 'Van de Gevel' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 31:

Stamboom Endendijk en Weikamp - www.genealogieonline.nl/stamboom_endendijk_weikamp

Gegevens over oa. de families Endendijk, Weikamp, Endedijk, Hengeveld, Jansen, Diepenbroek, Ter Heurne, Van de Berg, Remmelink en De Weerd.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Genealogie Gijsbert van Leeuwen - www.genealogieonline.nl/genealogie-gijsbert-van-leeuwen

Een publicatie door H. Verbeek met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Van Rijn, Romeijn, Kokshoorn, Winkels, Van Tol, Onderwater, Oostdam, Langeveld en Vissere.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Parenteel Evert Luijkenaar - www.genealogieonline.nl/parenteel-evert-luijkenaar

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Luijkenaar, Van Langeveld, Den Bommel, Watson, Vrooman, De Groot, Lommers, Van Moorsel, Valken en Luykenaar.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Waggeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-waggeveld

Een publicatie door Geesje Geers-Bargboer met gegevens over oa. de families Waggeveld, Van Losser, Ten Berge, Nijland, Berendijk, Langenhof, Bokhorst, De Wilde, Hofman en Heuvelman.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schuurman - www.genealogieonline.nl/schuurman-stamboom

Een publicatie door Eric Schuurman met gegevens over oa. de families Schuurman, Van Kesteren, Rusman, Van der Aar, Steenvoorden, Sprengers, Smit, Knol, De Groot en Langeveld.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Zwaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-zwaan

Een publicatie door J. Verkley met gegevens over oa. de families Zwaan, Swaen, Hartvelt, Langeveld, Bontje, Oostdam, Leeuwen, Steeg, Duijn en Bosman.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stamboom Pol - www.genealogieonline.nl/stamboom-pol

Een publicatie door Jo Pol met gegevens over oa. de families Hengeveld, Ulderink, Pol, Van Apeldoorn, Hengevelt, Letter, Verhoef, Knoop, Stoffels en Roos.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bosch-Boom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosch-boom

Een publicatie door J. Bosch met gegevens over oa. de families Jans, Gerrits, Vorstelman, Logtenberg, Egberts, Hengeveld, Willems, Jacobs, Henrix en Van Putten.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Breevaart-Van Nierop - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-breevaart-van-nierop

Een publicatie door Marja van de Breevaart-van Nierop met gegevens over oa. de families Van der Hulst, Schrama, 's Gravenmade, Heemskerk, Van Hoeven, Van Leeuwen, Van den Berg, Langeveld, De Groot en Van Raaphorst.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Overschie 2 - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-overschie-2

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Langeveld, Van der Meij, Noordermeer, Eekman, Maat, Meijster, MuliƩ, Seelie en Dudart.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website