stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Vaart' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 40:

Genealogie Wouda - www.genealogieonline.nl/genealogie-wouda

Een publicatie door C. Wouda met gegevens over oa. de families Wouda, Conrads, De Boer, Westerhuis, Van der Vaart, Holt, Hoeksma, Mali, Rinsema en De Jong.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-alberts

Een publicatie door H.R. Alberts met gegevens over oa. de families Paans, Scheepvaart, Cappeteyn, Van der Meulen, Tempelaar, De Jong, Alberts, Kamminga, Kapteyn en Blees.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wessling - www.genealogieonline.nl/stamboom-wessling

Een publicatie door A.J. Wessling met gegevens over oa. de families Wessling, Meijer, Smit, Van der Vaart, Olshoorn, Bezem, Van Velsen, Van Beurden, Bussing en Kurt.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Peet-Zomerhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-peet-zomerhuis

Een publicatie door Marja Peet met gegevens over oa. de families Van der Vaart, Zomerhuis, Peet, Fernhout, Katerberg, Schoonhagen, De Groot, (Klein) Bloemendal, Kleinbussink en Muller.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Voorne-Putten - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-voorne-putten

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Scheijgrond, Kwak, Bevaart, De Snaijer, Weeda, Van der Linde, Snoeij, Van den Ban en Langendoen.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Wilhelmina Gerardina Petronella Touw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-wilhelmina-gerardina-petronella- ...

Een publicatie door N. van der Brugge met gegevens over oa. de families Touw, Koene, Van der Spek, De Bruin, 't Gilde, Van der Meer, Kortenbout, Schouten, Den Harder en Poldervaart.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Nageslacht Van den Berg - www.genealogieonline.nl/nageslacht-van-den-berg

Een publicatie door M. van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Verboon, Van der Schans, Kalisvaart, Dijkshoorn, Poot, Van den Akker Of Acker, Voorburg, Zonne en Calisvaardt.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dammis Kruik van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-dammis-kruik-van-den-berg

Een publicatie door F, van den Idsert met gegevens over oa. de families Diepenhorst, Van den Berg, Poldervaart, Van Kesteren, De Jongh, Noordermeer, Van Lint, Verhey, Pille en Schotvanger.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Breevaart-Van Nierop - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-breevaart-van-nierop

Een publicatie door Marja van de Breevaart-van Nierop met gegevens over oa. de families Van der Hulst, Schrama, 's Gravenmade, Heemskerk, Van Hoeven, Van Leeuwen, Van den Berg, Langeveld, De Groot en Van Raaphorst.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Pino - www.genealogieonline.nl/stamboom-pino

Een publicatie door R. Pino met gegevens over oa. de families Pino, Vaartjes, Van der Meulen, Frank, Frenk, Jongenelen, De Wit, Steenaarts, Van Driel, Harmsen en Geurtse.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website