stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Ling' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 40:

Kwartierstaat Van Velzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-velzen

Een publicatie door H. van Velzen met gegevens over oa. de families Van Velzen, Van Moorsel, Van der Kruk, Kreling, De Vogel, Van der Meij De Bie, Van der Meer, Van der Krogt, Bronswijk en Roemer.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Verschoor - www.genealogieonline.nl/stamboom-verschoor

Gegevens over oa. de families Groenewegen, Stuurstraat, Huisman, Verschoor, Schelling, Monster, Van Oort, Hut, Spruyt en Roos.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Afstammelingen Jan Vermeer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jan-vermeer

Gegevens over oa. de families Vermeer, Van Ingen, Jansen, Budding, Ter Haar, Berends, Van Doorn, De Bon, Rustenhoven en Verwoert.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Verbrugge - www.genealogieonline.nl/genealogie-verbrugge

Gegevens over oa. de families Verbrugge, Bergwerff, Van Schaick, Roeling, Waarsenburg, Putter, Kik, Knoop, Meijster en Veringmeier.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Vaasen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vaasen

Een publicatie door H. Vaasen met gegevens over oa. de families Ummels, Ketelings, Westheim, Vaasen, Hermans, Huys, Van Avesaat, Janssen, Huijs en Bronneberg.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Homepage van Henk Vosmeijer - www.vosmeijer.eu

Huisman, Koeling, Luning, Scholten, van der Heide, Koldeweij / Col(d)ewee, Preuter en Vosmeijer

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie De Vos - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-vos

Een publicatie door W. Ineke met gegevens over oa. de families De Vos, Engels, Romberg, Scheelings, Gerharz, Huijkman, Van Orden, Burgers, Timmer en De Rooij.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel van Leonardus Verheezen - home.versatel.nl/kvandenbergh/stamboom/verheezen.htm

Nakomelingen van Leonardus Verheezen en Cornelia van Ginderen vanaf 1735 uit Brecht/Woensdrecht.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Voet-Evers - www.genealogieonline.nl/stamboom-voet-evers

Een publicatie door Wim Voet met gegevens over oa. de families Van Beurden, Foolen, Van den Oetelaar, Evers, Van Dongen, Lems, Freling, Verdu, De Vries en Van Veen.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website

De geschiedenis van de familie De Vries - home.hccnet.nl/jan.veltmeijer

De geschiedenis van de familie De Vries, nakomelingen van Johannes de Vries (bij 't Vossegat) uit Leeuwarden.

Categorie: Familienamen » V   Filter remove


Screenshot van website