stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (binnen één categorie)

Resultaten 21 - 30 van 135:

Stamboom Bron-Westerhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-bron-westerhof

Een publicatie door Anton Bron met gegevens over oa. de families Bron, Westerhof, Van de Laar, Van Zuijdam, Borgstein, Beekman, Vroom, De Klerk, Van Willigen en Van der Meijden.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Blok - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok

Een publicatie door R. Blok met gegevens over oa. de families Blok, De Pijper, Baars, Hanswijk, Kramer, Santen, Roskam, Pijper, Van Diest en Van Ridderkerck.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Baars - www.genealogieonline.nl/baars-stamboom

Een publicatie door Rob met gegevens over oa. de families Baars, Havelaar, Langendam, Boogaard, De Waal, Van Beek, Hoeve, Van (Der) Hoeven, Van der Laan en Bogerd.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Brugge family - members.home.nl/jbrugge

U treedt nu binnen in de genealogie van de familienaam Brugge. Deze familienaam komt van oorsprong uit Duitsland en heeft zich via Groningen in een periode van 300 jaar verspreid in Nederland en ver daarbuiten.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Boer & Den Boer - www.familiedenboer.nl

Familie (den) Boer: Waarder, Overschie, Pernis en de rest van het eiland IJsselmonde, met aanverwanten.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Nageslacht Van den Berg - www.genealogieonline.nl/nageslacht-van-den-berg

Een publicatie door M. van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Verboon, Van der Schans, Kalisvaart, Dijkshoorn, Poot, Van den Akker Of Acker, Voorburg, Zonne en Calisvaardt.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Booij en aangetrouwde families - www.genealogieonline.nl/stamboom-booij

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Booij, Schinkel, De Wit, Schenkel, Lodder, Van Vliet, Quakernaak, De Lange, Van Duuren en Appelhof.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Dammis Kruik van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-dammis-kruik-van-den-berg

Een publicatie door F, van den Idsert met gegevens over oa. de families Diepenhorst, Van den Berg, Poldervaart, Van Kesteren, De Jongh, Noordermeer, Van Lint, Verhey, Pille en Schotvanger.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bröcker - www.genealogieonline.nl/stamboom-brocker

Een publicatie door Paul van der Flier met gegevens over oa. de families Bröcker, Bannink, Hellman, Rittman, Ter Haar, örman, Kleuren, Wülsing, Mulder en Trebben.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van de Breevaart-Van Nierop - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-breevaart-van-nierop

Een publicatie door Marja van de Breevaart-van Nierop met gegevens over oa. de families Van der Hulst, Schrama, 's Gravenmade, Heemskerk, Van Hoeven, Van Leeuwen, Van den Berg, Langeveld, De Groot en Van Raaphorst.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website