stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 12:

Stamboom Fluit - www.genealogieonline.nl/stamboom_fluit

Gegevens over o.a. de families Fluit, Van den Berg, Van Ark, Davelaar, Eikendal, Van Beek, Van den Brink, Verhagen, Aalderink en Krop.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Fatels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fatels

Gegevens over oa. de families Fatels, Alders, Mijnen, Lieshout, Bekker, Kroon, De Boer, Gerrits Winkelaar, Laan Van De en Bos.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Frits - www.genealogieonline.nl/stamboom-frits

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Frits, Van Delft, Van der List, Broekman, Rijvers (Reijvers), Van Dijk, Frits(Z) en Sprenkhuijzen.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Feijtel - www.genealogieonline.nl/stamboom-feijtel

Een publicatie door F. Feijtel met gegevens over oa. de families Feijtel, Deurloo, Van der Maas, Kramer, De Looff, Verhulst, Taselaar, De Vos, Van den Berge en Versluis.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Historie van de familie Freie - www.joopfreie.nl

Genealogie en stamboom familie Freie vanaf ca. 1750 vanuit Duitsland naar Nederland.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

De geschiedenis van de Nederlandse Farjons - rodionfarjon.de

Ik doe onderzoek naar de geschiedenis van de familie Farjon in Nederland en in Frankrijk. Mijn voorvader is omtrend 1700 uit Frankrijk gekomen.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Fiekers - members.home.nl/jef.fiekers

Stamboom onderzoek van de familie Fiekers, de oudst bekende voorvader kwam uit Duitsland \\\"Rheine\\\" en omstreeks 1838 is mijn over- overgrootvader naar Nederland verhuisd en gehuwd met Anna Reemers. Broers en zussen van hem zijn naar Belgiƫ verhuisd.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Frenken - www.genealogieonline.nl/stamboom-frenken

Een publicatie door Els Verbruggen met gegevens over oa. de families Frenken, Knapen, Van Houts, Stienen, Van de Laar, Kanters, Gielen, Linders, Vaes en Caris.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Froeling - www.bonmama.nl/froeling.html

Iedere Nederlander die de naam Froeling draagt, stamt af van Johannes Christiaan Froeling, geb. 1798 in Rothenbach nabij Dillenburg in Nassau, Duitsland. Hij kwam na de Napoleontische oorlogen naar Zwolle en "bezwangerde" Johanna Maria van Eelen.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Former - www.genealogieonline.nl/stamboom-former

Een publicatie door Jolke Former met gegevens over oa. de families Former, Ruurds, Former (Vormer), Posthuma, Kooiker, Visser, Molenaar, Zondervan, De Vries en Vidojevic.

Categorie: Familienamen » F   Filter remove


Screenshot van website