stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 44:

Stamboom familie Panjer - www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer

Stamboom van de familie Panjer met gegevens over oa. de families Panjer, Stubbe, Mulder, De Haan, Tholenaar, Bos, Kamminga, De Vries, Haan en Bakker.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Poelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelman

Een publicatie door H.Poelman met gegevens over oa. de families Poelman, De Vries, Vos, Aardema, Witteveen, Doll, Dijkstra, Van der Kaap, Oost en Land.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Ploeger - www.genealogieonline.nl/stamboom-ploeger

Een publicatie door Martin Ploeger met gegevens over oa. de families Ploeger, Van der Burg, Van Donselaar, Hannink, Meijer, Dales, Velthuis, Van Alphen, De Wijs en Siemens.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Van der Ploeg - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-ploeg

Een publicatie door Ben van der Ploeg met gegevens over oa. de families Van der Ploeg, Hogerheijde, Kuurstra, Bartels, Tempelaars, Van As, Tempelaers, Van der Wielen, Berrevoets en Van Es.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Site van Wim Paternotte - genealogie.paternottes.net

Stamboomonderzoek naar de families Paternotte, Horst, Post en Persoon.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Paard - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-paard

Een publicatie door Cees met gegevens over oa. de families Mooij, Van der Paard, Van Putten, Bak, Zielman, Jager, Visser, Bakker, Tentij en Reens.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Peet-Zomerhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-peet-zomerhuis

Een publicatie door Marja Peet met gegevens over oa. de families Van der Vaart, Zomerhuis, Peet, Fernhout, Katerberg, Schoonhagen, De Groot, (Klein) Bloemendal, Kleinbussink en Muller.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Persoon - www.genealogieonline.nl/stamboom-persoon

Een publicatie door Nathalie Persoon met gegevens over oa. de families Van Hattem, Bosman, Bronswijk, Persoon, Van den Ende, Tempelaar, Van der Knaap, Jansen, Van Etten en Van der Voort.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Claes Middelkoop Parenteel - www.genealogieonline.nl/claes-middelkoop-parenteel-1653

Een publicatie door Jan Middelkoop met gegevens over oa. de families Middelkoop, Hospers, Uittenbogaard, Bats, Sterk, Van Hemert, Van Iperen, Van der Ree, Van der Pol en Blom.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Pino - www.genealogieonline.nl/stamboom-pino

Een publicatie door R. Pino met gegevens over oa. de families Pino, Vaartjes, Van der Meulen, Frank, Frenk, Jongenelen, De Wit, Steenaarts, Van Driel, Harmsen en Geurtse.

Categorie: Familienamen » P   Filter remove


Screenshot van website