stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Hor' (in alle categorieën)

Resultaten 21 - 30 van 283:

Stamboom Vonberg/Snoeij - www.genealogieonline.nl/stamboom-winter

Een publicatie door Sandra Winter met gegevens over oa. de families Snoeij, Winter, Halff, Buquet, Van der Horst, Van den Wijngaarden, Van den Bergh, Goudriaan, Van Vlijmen en De Zanger.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Evers, Kiezebrink, Smit en Boddeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-evers-kiezebrink

Een publicatie door Sonja Evers met gegevens over oa. de families Evers, Kiezebrink, Boddeman, Smit, Van Lohuizen, Horsman, Everts, Boddeman (Ook Baddeman), Tenthof en Van der Vegt.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Korringa - www.genealogieonline.nl/stamboom-korringa

Een publicatie door R.H.N. Korringa met gegevens over oa. de families Korringa, Jacobs (Korringa), Peetoom, Van den Heuvel, Van der Weijden, Van Oosten, Jans, Ekkes Ronda) Van Wehe, Jans (Korhorren) en Mattheus (Olthuis).

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dreesens - www.genealogieonline.nl/stamboom-dreesens

Een publicatie door R. Dresens met gegevens over oa. de families Dresens, Dresens Of Dreesens, Schors, Weijenberg, Daems, Amory, Eikenboom, Van der Vhee, Soulevin en Wijnand.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Knapen - www.genealogieonline.nl/stamboom-knapen

Een publicatie door Els Verbruggen met gegevens over oa. de families Knapen, Caris, Rutjens, Michiels, Horijon, Van der Wallen, Kuijpers, Frenken, Van Rijt en Bergh.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Winterswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-winterswijk

Een publicatie door Nico van Gogh met gegevens over oa. de families Winterswijk, Paul, Van Vliet, De Jong, Blom, Van Dorp, Noordhoek, Klapwijk, Van der Waal en Ophorst.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ivens - www.genealogieonline.nl/stamboom-ivens

Een publicatie door V. Ivens met gegevens over oa. de families Van Bourgondie, Ivens, Horsten, Schreurs, De Bont, Schaepsmeerders, Van Boerden, Van Vlaanderen, Der Franken en Van Heijst.

Categorie: Familienamen » I   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Antoine Jean-Joseph de Bijl - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-bijl

Een publicatie door Johan de Bijl met gegevens over oa. de families De Bijl, Van Kessel, Smits, Van Weerdenburg, Horstkens, Metselaer, Blanckers, Roijers, Kooijmans en Van der Velde.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jansen - Houtzager - Verweij - Veldkamp - Van Breukelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jansen-houtzager

Een publicatie door Jansen met gegevens over oa. de families Verweij, Van der Kwast, Houtzager, Houtsager, Houdtzagers, Houtsagers, De Swager, Diepenhorst, Van der Quast en De Weijer.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Grafhorst - van der Pers - www.genealogieonline.nl/stamboom-grafhorst

Een publicatie door Kees Grafhorst met gegevens over oa. de families Van der Pers, De Visser, Grafhorst, Hummel, Ruitenberg, Bergsma, Heijman, Scholte, Mulder en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website