stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Hor' (in alle categorieën)

Resultaten 31 - 40 van 283:

Stamboom Dirks - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirks

Een publicatie door R. Dirks met gegevens over oa. de families Dirks, Van Slageren, Hoekstra, Cnossen, Hulscher, Lanting, Knol, Veldsema, Van der Sluis en Ter Horst.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Hans Flipse - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hans-flipse

Een publicatie door Hans M. Flipse met gegevens over oa. de families Flipse, Betting, Holland, Van der Horst, Patist, Mastenbroek, Viaanen, Sijmons, Schuurman en Rijff.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jurritsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jurritsma

Een publicatie door T, Jurritsma met gegevens over oa. de families Deurhof, Van der Spelt, Jorritsma, Van Koll, Van der Meer, Van der Sluis, Van Dam, Kikkert, Diepenhorst en Heijmans.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Parenteel Van Deurse - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-deurse

Een publicatie door Cas van Deursen met gegevens over oa. de families Van Deursen, Noordzij, De Waard, Van Deurse, De Goederen, Visser, Bakker, Eichhorn, Verschoor en Bezemer.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Geurts x Van der Horst - www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts-van-der-horst

Een publicatie door mirjam van rooijen met gegevens over oa. de families Van der Horst, Geurts, Wammes, Ernou, Janssen, Van Galen, Deumers, Wambus, Hol en Ooms.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Horst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-horst

Een publicatie door J. J. van der Horst met gegevens over oa. de families Van der Horst, Prins, Den Besten Jr, Montijn, Van der Pijl, Muilwijk, Den Besten, Kok, Slob en Rietveld.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lokhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-lokhorst

Een publicatie door Arwi Lokhorst met gegevens over oa. de families Lokhorst, Van Lockhorst, Van Ginkel, Chase, Van Dijk, Van Vulpen, Van Donselaar, Pieck, Van der Lee en Lagerweij.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Mooren - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-mooren

Een publicatie door J. van der Mooren met gegevens over oa. de families Van der Mooren, Branderhorst, Broekhuizen, Van Helden, Van Mersbergen, Van den Heuvel, Hoevenaren, Van der Beek, Colijn en Groeneveld.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Site van Wim Paternotte - genealogie.paternottes.net

Stamboomonderzoek naar de families Paternotte, Horst, Post en Persoon.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak IJsselstein - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-ijsselstein

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Jonkers, Sijnhorst, Robeer, De Groot, Enkelaar, De Man, Van der Linden, Niessen en Stuijvenberg.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website