stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Hor' (binnen één categorie)

Resultaten 11 - 20 van 37:

Stamboom van de familie Buitenhuis uit Rouveen - home.kpn.nl/mbuitenhuis2

Informatie over de familie Buitenhuis uit Rouveen, d.m.v. stamboom en kwartierstaat. Bovendien gegevens over veel andere families uit Rouveen en Staphorst (bijv. Dunnink, Hagewolt, Van Munster, Brakke en Trompetter).

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Blom-Hooft, vdGrootevheen, Hooft, Derksen, Enckhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-blom-hooft

Een publicatie door E. Blom met gegevens over oa. de families Blom, Kuijer, Markhorst, Roelofs, Huurdeman, Ebbenhorst, Roordink, Van de Grootevheen, Kok en Hooft.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Blei-Van der Steen - www.genealogieonline.nl/stamboom-blei-van-der-steen

Een publicatie door Wessel Blei met gegevens over oa. de families De Heer, Verschoor, Besemer, Van Duijvenbode, Van Prooijen, Los, Schaap, Van Dashorst, Van Driel en Verloop.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Burger-Lentelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-burger-lentelink

Een publicatie door Ingeborg Irene Koch met gegevens over oa. de families Wouda, Koster, Ligthart, Dijkstra, De Boer, Visser, De Jong, Van der Horst, Munckerus en Kreek.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Beijer-Haage - www.genealogieonline.nl/stamboom-beijer-haage

Een publicatie door Jan de Mos met gegevens over oa. de families Tolboom, Beijer, Van der Lugt, Van de Lught, Haage, Hagen, Kok, Beyer, Hilhorst en Van der Locht.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom van Geri van den Boom - www.genealogieonline.nl/stamboom-geri-van-den-boom

Een publicatie door Geri van den Boom met gegevens over oa. de families Van den Boom, Benschop, Valk, Verschoor, Snieder, Drughorn, Angel, Van Leeuwen, Benard en Van der Graaf.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Breem Spinnewyn - www.genealogieonline.nl/stamboom-breem-spinnewyn

Een publicatie door Willy Breem met gegevens over oa. de families Breem, Dieterich, Claus, Van der Stappen, Cobcroft, Vermeulen, Van Dorp, Stenhorst, Lauwereyns en De Vries.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Family Van der Bunt - www.genealogieonline.nl/family-van-der-bunt

Een genealogische publicatie door Family Van der Bunt met gegevens over onder andere de families Jans, Splinter, De Groot, Van Olst, Van Velden, Van Bronckhorst, Spijker, Van Saksen en Gelderman.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Brandinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-brandinga

Een publicatie door Hans van der Werff met gegevens over oa. de families Brandinga, Jansma, Staphorsius, Smak, Van den Berg, Hoekstra, Hylkema, De Jong, Sap en Jongsma.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Blom en van den Haselkamp uit Xanten, Horssen, Montfoort en Utrecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-blom-en-van-den-haselkamp

Een genealogische publicatie door M. Blom met gegevens over onder andere de families Blom, Van den Haselkamp, Beerthuizen, Verdonk, Ram, Van Dijk, Vergeer, Van den Berg en De Wissel.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website