stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Hor' (binnen één categorie)

Resultaten 21 - 30 van 37:

Stamboom Blekemolen / Bleekemolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-blekemolen-bleekemolen

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Bleekemolen, Blekemolen, Velzeboer, Van der Horst, Groot, Visser, De Vries, Smit, Bruijn en Uyldert.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Paul Christiaan Smis. Oude namen. - www.myheritage.nl/site-60056571/paul-christiaan-smis-oude-namen

Een publicatie door Paul C. Smis met gegevens over oa. de families Commelin, Coymans, Diepenhorst, Van der Does, Koffijberg, Manenschijn, Pauw, Rijser, Schoe(n)maker, Smis, Van Uffelen, Valckenier, Veeckens, en Versluis.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van den Berg - www.genealogieonline.nl/de-stamboom-van-den-berg

Een publicatie door Bob van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Schoonhoven, 't Hart, Pel, Derksen, Van Silfhout, Schothorst, Raven, (van) Schoonhoven en Bellert.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bellekom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bellekom

Een publicatie door Petra Beukers met gegevens over oa. de families Bellekom, Van Leeuwen, Van Bellekom, Van Belkom, Van der Kleij, Van Bellekom Of Bellecom Of Belkom, Van der Horst, Van Belcom, De Roos en Alsemgeest.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van den Bunt - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-bunt

Een publicatie door Hans van den Bunt met gegevens over oa. de families Tol, van, Linde, van der, Hattem, van, Steenvoorde(n), van, Sicamber, van, Horsselenberg, Maaren, van, Dam, van en Dam, van.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom De Brandt - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-brandt

Een genealogische publicatie door BJH Huizing met gegevens over onder andere de families De Brandt, Ruijgers, Fokke, Hootsmans, Van Beek, Dijkman, Ruigers, Van de Wijngaard en Van der Horst.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Brinkhorst en Van Weelden - www.genealogieonline.nl/stamboom-brinkhorst-en-van-weelden

Een genealogische publicatie door Annemarie Brinkhorst met gegevens over onder andere de families Brinkhorst, Van Weelden, 't Lam, De Jong, De Jongh, Van Weelde, Derks, Jacobs en Brouwer.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bernouw-Jaarsveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-bernouw-jaarsveld

Een genealogische publicatie door Joop Sanner met gegevens over onder andere de families Bernouw (Barnouw), Jaarsveld, Bernouw, Sanner, Wijnstekers, Vrijland, Winter, Van Malsen en Slegtenhorst.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Floris Boudijnsz - www.genealogieonline.nl/stamboom-floris-boudijnsz

Een genealogische publicatie door Dries Turksma met gegevens over onder andere de families Paats, Paets, Paedts, Le Febre, Benders, Paedze, Paats Frers, Sluimer en Paets (Paedze van Santhorst).

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom de Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bijl

Een genealogische publicatie door John de Bijl met gegevens over onder andere de families De Bijl, Van Eck, Auwens, Sprenger, De Bijl Horstiens, Van den Hurk, Van Oijen, Van Kessel en Van den Bighelaar.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website