stamboomgids

Zoekresultaten 'Verburg' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - 20 van 26:

Genealogie site Ronald Verburg - ronaldverburg.nl/genealogie

Onderzoek naar de families Verburg, Joosse, de Wit, Erkelens, Neele, Hart, Seits en Versluis

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Voornveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-voornveld

Een genealogische publicatie door Johan van der Steen met gegevens over onder andere de families Van Voornveld, Steneker, Niezen, Verburg, Rullmann, Van den Berg, Van Wijngaarden, Koers en Bruins.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huibert Thomas Kooij - www.genealogieonline.nl/stamboom-huibert-thomas-kooij

Een genealogische publicatie door Huibert Thomas Kooij met gegevens over onder andere de families Both, Kooij, Semler, Hogendijk, Verburg, Van Ingen, Van Roeden, Breedijk en Oele.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogische website van Th.L.H. Wiggers - www.thwiggers.nl

Bevat de genealogieƫn van de families Van Harmelen, Verburg, Wiggers en Zuithoff

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jojo - www.stamboom-online.nl

Genealogie van de families Adanck, Bosch van den, Buitendijk, Daalhuisen, Harderwijk, Hausmans, Hoevelaken, Kippersluis, Koning, Legerstee, Overeem, Raaij, van, Raspoort, Rijpeling, Rijswijk, Scherpenzeel, Schumans, Verburgt, Vierssen van, Zwart, Greup,

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Slabbekoorn Nieuwenhuize - www.genealogieonline.nl/stamboom-slabbekoorn

Een publicatie door WA Slabbekoorn met gegevens over oa. de families Nieuwenhuize, Slabbekoorn, Kopmels, Koster, Sinke, Poelman, De Jager, Verlare, Wabeke en Verburg.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Anker - www.genealogieonline.nl/stamboom-anker

Een publicatie door Theo Klein met gegevens over oa. de families Anker, Van Dam, Ancker, Dekker, Van Eck, De Jong, Van Vliet, Gouwens, Verburg en Graveland.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Velde - Nieuwdorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-velde-nieuwdorp

Een publicatie door Nico van de Velde met gegevens over oa. de families Van de Velde, Nieuwdorp, Goud, Verburg, Hoogesteger, Van Gilst, Meeuwse, Van Boven, Legerstee en Hoogesteeger.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Paul Bouw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-paul-bouw

Een publicatie door Paul Bouw met gegevens over oa. de families Van der Oest, Gabriƫls, Van der Hoest, Verburg, Jansen, Boon, Hendriks, Jans, Bouw en Van der Roest.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Zeventien families Van den Berge - www.genealogieonline.nl/zeventien-families-van-den-berge

Een publicatie door Peter Hoogerbrugge met gegevens over oa. de families Van den Berge, Van den Berg, De Jonge, Vanden Berge, Van den Bergh, De Vos, Van de Berge, Verburg, Visser en Bal.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website