stamboomgids

Zoekresultaten 'Verhaegh' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 9:

Stamboom Van Ninhuijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ninhuijs

Een publicatie door P.J.M. van Ninhuys met gegevens over oa. de families Van Nienhuijs, Hoebergen, Van Ninhuijs, Wilms, Nillesen, Verber, De Hart, Verhaegh, Janssen en Goemans.

Categorie: Familienamen » N


Screenshot van website

Stamboom Driessen-Hermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen-hermans

Een publicatie door W.H.G. Cammaert met gegevens over oa. de families Driessen, Janssen, Gommans, Joosten, Hermans, Verhaegh, Peeters, Timmermans, Roosen en Vullinghs.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Herreman - www.genealogieonline.nl/stamboom-herreman

Een genealogische publicatie door Eddy Herreman met gegevens over onder andere de families Herreman, Bossuyt, Vanheerswynghels, Deschamp, Desmet, Heyrman, Samyn, Verhaeghe en Brysbaert.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Hermkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hermkens

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Hermkens, Coopmans, Janssen, Hendrix, Rijs, Verhaagh, Bovee, Verhaegh, Lamers en Hermkes.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Tielemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-tielemans

Een publicatie door Ronald Tielemans met gegevens over oa. de families Tielemans, Geerts, Cuyvers, Van Dooren, Smeyers, Mariƫn, Vermeulen, Verhaeghen, Geens en Ceusters.

Categorie: Familienamen » T


Screenshot van website

Stamboom Verhaeghen - Bernaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-vercauteren-verhaeghen

Een publicatie door Boudewijn Vercauteren met gegevens over oa. de families Verhaeghen, Bernaert, Vercauteren, Merlin, Dedecker, De Backer, Cambier, Wittewrongel, Van Oppen en Steelant.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Van Lieshout - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-lieshout

Een publicatie door scuffins met gegevens over oa. de families Van Lyshoudt, Gielens, Van den Steen, Verhaegh, Denne, Van Lieshout, Jonckers, Thonissen, Extemring en Oomen.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom Gielen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielen

Een genealogische publicatie door Jack Gielen met gegevens over oa. de families Neessen, Neesen, Dye Haeghe, Verhaegh, Tymmermann, Claessen, Verhaegh Tymmermann, Loon en Loon.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Gideon Heuvelmans Oudovergrootouders - www.genealogieonline.nl/gideon-heuvelmans-oudovergrootouders

A genealogical publication by Gideon Heuvelmans with information about, among others, the families Heuvelmans, Janssen, Royakkers, Van Cleef, Salden, Cox, Derhaag, Roijakkers and Verhaegh.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website