stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1401 - 1410 van 1644:

Stamboom Louwerina van der Baars - www.genealogieonline.nl/stamboom-louwerina-van-der-baars

Een genealogische publicatie door Henk Mensink met gegevens over onder andere de families Van der Voois, Van der Baars, Stiphoudt, De Rijke en Pimmelaar.


Screenshot van website

Stamboom Ludy Bultena - www.genealogieonline.nl/stamboom-ludy-bultena

Een genealogische publicatie door Ludy Bultena met gegevens over onder andere de families Bultena, Puijpe, Luitjens, Nienhuis, Jans, Veldman, Tonnis, Kooi en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Mario Berkien - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkien

Een publicatie door Mario Berkien met gegevens over oa. de families Peelen, Van Elk, Van Lunsen, Janssen, Peters, Willemsen, Hermsen, Van Wely, Van Hummel en Thebes.


Screenshot van website

Stamboom Mick en Luuk van der Bunt - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-bunt

Een publicatie door Menno Van Der Bunt met gegevens over oa. de families Splinter, De Groot, Jans, Van Velden, Gelderman, De Jong(h), Laan, Van den Berg en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Mirjam van der Blom - gw.geneanet.org/ladymccat

Mijn stamboom. Families van der Blom, van de Velde, van de Stouwe en van Oeveren.


Screenshot van website

Stamboom Op de Beke - www.genealogieonline.nl/stamboom-op-de-beke

Een publicatie door Karel Op de Beke met gegevens over oa. de families Op De Beke, Notten, Peters, Ritzen, Van 't Westeinde, Maar, , , en .


Screenshot van website

Stamboom Petrus Bouillar met diverse varianten in de naam - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-bouillar

Een publicatie door J. Boullart met gegevens over oa. de families Boullart, Bouillard, Boulliard, Bouilliard, Willebrands, Boullart (Boulliard), Maes, Boullard, Boullar en Meyendonckx.


Screenshot van website

Stamboom Ray Baker - www.genealogieonline.nl/stamboom-ray-baker

Een publicatie door Mary Baker met gegevens over oa. de families Russell, Smith, Trapier, Tullos, Ingle, Dijkema, Sauls, Doornbos, Bakker en Funk.


Screenshot van website

Stamboom Remmie Boxem - www.genealogieonline.nl/stamboom-remmie-boxem

Een publicatie door R. Peters-Boxem met gegevens over oa. de families Boxem, Vos, Jagt, Lenten, Klönne, Smidt, Middelbos, Van der Werf, Post en Jonker.


Screenshot van website

Stamboom Roelof Klazes Bralts - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelof-klazes-bralts

Een publicatie door Hans van der Werff met gegevens over oa. de families Bralts, Bralts (Brals), Wijnstra, De Boer, Van der Meulen, Jonkman, De Jong, Huisman, Heida en Sytema.


Screenshot van website



Genealogie nieuws