stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1371 - 1380 van 1602:

Stamboom Mario Berkien - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkien

Een publicatie door Mario Berkien met gegevens over oa. de families Peelen, Van Elk, Van Lunsen, Janssen, Peters, Willemsen, Hermsen, Van Wely, Van Hummel en Thebes.


Screenshot van website

Stamboom Mick en Luuk van der Bunt - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-bunt

Een publicatie door Menno Van Der Bunt met gegevens over oa. de families Splinter, De Groot, Jans, Van Velden, Gelderman, De Jong(h), Laan, Van den Berg en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Mirjam van der Blom - gw.geneanet.org/ladymccat

Mijn stamboom. Families van der Blom, van de Velde, van de Stouwe en van Oeveren.


Screenshot van website

Stamboom Op de Beke - www.genealogieonline.nl/stamboom-op-de-beke

Een publicatie door Karel Op de Beke met gegevens over oa. de families Op De Beke, Notten, Peters, Ritzen, Van 't Westeinde, Maar, , , en .


Screenshot van website

Stamboom Petrus Bouillar met diverse varianten in de naam - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-bouillar

Een publicatie door J. Boullart met gegevens over oa. de families Boullart, Bouillard, Boulliard, Bouilliard, Willebrands, Boullart (Boulliard), Maes, Boullard, Boullar en Meyendonckx.


Screenshot van website

Stamboom Ray Baker - www.genealogieonline.nl/stamboom-ray-baker

Een publicatie door Mary Baker met gegevens over oa. de families Russell, Smith, Trapier, Tullos, Ingle, Dijkema, Sauls, Doornbos, Bakker en Funk.


Screenshot van website

Stamboom Remmie Boxem - www.genealogieonline.nl/stamboom-remmie-boxem

Een publicatie door R. Peters-Boxem met gegevens over oa. de families Boxem, Vos, Jagt, Lenten, Klönne, Smidt, Middelbos, Van der Werf, Post en Jonker.


Screenshot van website

Stamboom Roelof Klazes Bralts - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelof-klazes-bralts

Een publicatie door Hans van der Werff met gegevens over oa. de families Bralts, Bralts (Brals), Wijnstra, De Boer, Van der Meulen, Jonkman, De Jong, Huisman, Heida en Sytema.


Screenshot van website

Stamboom Senn van Basel - www.genealogieonline.nl/stamboom-senn-van-basel

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Senn Van Basel, Mersen Senn Van Basel, Beelaerts Van Blokland, Bik, Rose, Hooreman, Cloot, Kuijper, Fabre en De Lille.


Screenshot van website

Stamboom Seppe van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-seppe-van-den-broek

Een publicatie door Leo Daman met gegevens over oa. de families Joseph, Maria, Catharina, Elisabeth, Franciscus, Joannes, Petrus, Josephus, Anna en Barbara.


Screenshot van website



Genealogie nieuws