stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1361 - 1370 van 1589:

Stamboom Keano de Bruijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-keano-de-bruijn

Een genealogische publicatie door Jan de Bruijn met gegevens over onder andere de families De Bruijn, Korevaar, Dekkers, Van der Harst, De Vries, Van Overdam, Snijder, De Bie en Kerskes.

Screenshot van website

Stamboom Louis de Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-louis-de-boer

Een genealogische publicatie door Louis de Boer met gegevens over onder andere de families De Boer, Majoor, Vos, Schaapherder, De Leeuw, Majoor Majeur, Bus, Smit en Focker.

Screenshot van website

Stamboom Louwerina van der Baars - www.genealogieonline.nl/stamboom-louwerina-van-der-baars

Een genealogische publicatie door Henk Mensink met gegevens over onder andere de families Van der Voois, Van der Baars, Stiphoudt, De Rijke en Pimmelaar.

Screenshot van website

Stamboom Ludy Bultena - www.genealogieonline.nl/stamboom-ludy-bultenaNieuw!

Een genealogische publicatie door Ludy Bultena met gegevens over onder andere de families Bultena, Puijpe, Luitjens, Nienhuis, Jans, Veldman, Tonnis, Kooi en Willems.

Screenshot van website

Stamboom Mario Berkien - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkien

Een publicatie door Mario Berkien met gegevens over oa. de families Peelen, Van Elk, Van Lunsen, Janssen, Peters, Willemsen, Hermsen, Van Wely, Van Hummel en Thebes.

Screenshot van website

Stamboom Mick en Luuk van der Bunt - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-bunt

Een publicatie door Menno Van Der Bunt met gegevens over oa. de families Splinter, De Groot, Jans, Van Velden, Gelderman, De Jong(h), Laan, Van den Berg en Van den Berg.

Screenshot van website

Stamboom Mirjam van der Blom - gw.geneanet.org/ladymccat

Mijn stamboom. Families van der Blom, van de Velde, van de Stouwe en van Oeveren.

Screenshot van website

Stamboom Op de Beke - www.genealogieonline.nl/stamboom-op-de-beke

Een publicatie door Karel Op de Beke met gegevens over oa. de families Op De Beke, Notten, Peters, Ritzen, Van 't Westeinde, Maar, , , en .

Screenshot van website

Stamboom Petrus Bouillar met diverse varianten in de naam - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-bouillar

Een publicatie door J. Boullart met gegevens over oa. de families Boullart, Bouillard, Boulliard, Bouilliard, Willebrands, Boullart (Boulliard), Maes, Boullard, Boullar en Meyendonckx.

Screenshot van website

Stamboom Ray Baker - www.genealogieonline.nl/stamboom-ray-baker

Een publicatie door Mary Baker met gegevens over oa. de families Russell, Smith, Trapier, Tullos, Ingle, Dijkema, Sauls, Doornbos, Bakker en Funk.

Screenshot van website



Genealogie nieuws