stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1361 - 1370 van 1602:

Stamboom Jacob de Bie - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-de-bie

Een genealogische publicatie door Jacob de Bie met gegevens over onder andere de families Amiabel, Van der Werf, Van der Tuuk, Van der Werff, De Bie, Hollander, Van der Tuick, Meeuwisse en Groenewegen.


Screenshot van website

Stamboom Jan Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-bakker

Een publicatie door Jan Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Osinga, Van der Weg, Alberda, Starkenburg, Affolter, Hoekema, Sinnema, Steegstra en Hoekstra.


Screenshot van website

Stamboom Jan Bakker - www.genealogieonline.nl/jan-bakker-stamboom

Een genealogische publicatie door Jan Bakker met gegevens over onder andere de families Van Wijhe, Jans, Tamminga, Van Kent, Bakker, Clant, Wiarda, Hoving en Lewe.


Screenshot van website

Stamboom Jan Borst - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-borst

Een publicatie door R. Schoorl met gegevens over oa. de families Borst, Kroon, De Boer, Eecen, Hart, Frans, Berkhouwer, Over, De Geus en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Jan van den Boogaard en Maria Magdalena van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-boogaard-van-den-broek

Een publicatie door Nanette van den Boogaard met gegevens over oa. de families Van den Boogaard, Van Aalst, Van Os, Van den Broek, De Kwaasteniet, Van den Bogaard, Hartman, Hofman, Rehm en Moolenaar.


Screenshot van website

Stamboom Jon Anthony Skip Boes - www.genealogieonline.nl/stamboom-jon-anthony-skip-boes

Een publicatie door Hendrik Jan Boes met gegevens over oa. de families Timmerman, Boes, Jans, Muller, Combé, De Weerdt, Kers, De Winter, De Jonge en Middelkamp.


Screenshot van website

Stamboom Keano de Bruijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-keano-de-bruijn

Een genealogische publicatie door Jan de Bruijn met gegevens over onder andere de families De Bruijn, Korevaar, Dekkers, Van der Harst, De Vries, Van Overdam, Snijder, De Bie en Kerskes.


Screenshot van website

Stamboom Louis de Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-louis-de-boer

Een genealogische publicatie door Louis de Boer met gegevens over onder andere de families De Boer, Majoor, Vos, Schaapherder, De Leeuw, Majoor Majeur, Bus, Smit en Focker.


Screenshot van website

Stamboom Louwerina van der Baars - www.genealogieonline.nl/stamboom-louwerina-van-der-baars

Een genealogische publicatie door Henk Mensink met gegevens over onder andere de families Van der Voois, Van der Baars, Stiphoudt, De Rijke en Pimmelaar.


Screenshot van website

Stamboom Ludy Bultena - www.genealogieonline.nl/stamboom-ludy-bultena

Een genealogische publicatie door Ludy Bultena met gegevens over onder andere de families Bultena, Puijpe, Luitjens, Nienhuis, Jans, Veldman, Tonnis, Kooi en Willems.


Screenshot van website



Genealogie nieuws