stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1351 - 1360 van 1587:

Stamboom Indische Bikken - www.genealogieonline.nl/stamboom-indische-bikken

Een publicatie door Henri Bik met gegevens over oa. de families Van Nes, Bik, Meima, Van Doorninck, Danhof, Paul(Us), Van der Poel, Roetcisoender, Ament en Cost.

Screenshot van website

Stamboom J. Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-j-bakker

Een publicatie door Jan Bakker met gegevens over oa. de families Sanders, Bruinsma, Bakker, Schouten, Kromme, Dijkstra, Anholts, Drenth, Mulder en Wolf.

Screenshot van website

Stamboom Jacob Bosma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-bosma

Een publicatie door Johan Bosma met gegevens over oa. de families Annes, Nannings, Bosma, Piers, Sybouts, Sybolts, Gabes, Hendriks en Hendriks.

Screenshot van website

Stamboom Jacob de Bie - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-de-bie

Een genealogische publicatie door Jacob de Bie met gegevens over onder andere de families Amiabel, Van der Werf, Van der Tuuk, Van der Werff, De Bie, Hollander, Van der Tuick, Meeuwisse en Groenewegen.

Screenshot van website

Stamboom Jan Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-bakker

Een publicatie door Jan Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Osinga, Van der Weg, Alberda, Starkenburg, Affolter, Hoekema, Sinnema, Steegstra en Hoekstra.

Screenshot van website

Stamboom Jan Bakker - www.genealogieonline.nl/jan-bakker-stamboom

Een genealogische publicatie door Jan Bakker met gegevens over onder andere de families Van Wijhe, Jans, Tamminga, Van Kent, Bakker, Clant, Wiarda, Hoving en Lewe.

Screenshot van website

Stamboom Jan Borst - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-borst

Een publicatie door R. Schoorl met gegevens over oa. de families Borst, Kroon, De Boer, Eecen, Hart, Frans, Berkhouwer, Over, De Geus en Groot.

Screenshot van website

Stamboom Jan van den Boogaard en Maria Magdalena van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-boogaard-van-den-broek

Een publicatie door Nanette van den Boogaard met gegevens over oa. de families Van den Boogaard, Van Aalst, Van Os, Van den Broek, De Kwaasteniet, Van den Bogaard, Hartman, Hofman, Rehm en Moolenaar.

Screenshot van website

Stamboom Jon Anthony Skip Boes - www.genealogieonline.nl/stamboom-jon-anthony-skip-boes

Een publicatie door Hendrik Jan Boes met gegevens over oa. de families Timmerman, Boes, Jans, Muller, Combé, De Weerdt, Kers, De Winter, De Jonge en Middelkamp.

Screenshot van website

Stamboom Keano de Bruijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-keano-de-bruijn

Een genealogische publicatie door Jan de Bruijn met gegevens over onder andere de families De Bruijn, Korevaar, Dekkers, Van der Harst, De Vries, Van Overdam, Snijder, De Bie en Kerskes.

Screenshot van website



Genealogie nieuws