stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1351 - 1360 van 1602:

Stamboom Gijsbertus van den Boogaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijsbertus-van-den-boogaard

Een genealogische publicatie door Frans van den Boogaard met gegevens over onder andere de families Van den Boogaard, Van den Boogaart, Van d' Bogaert, Van den Boogaert, Van den Bogaard, Van den Bogaert, Verhagen, Smits en Van de Ven.


Screenshot van website

Stamboom Goffin, Bingelrade - www.genealogieonline.nl/stamboom-goffin-bingelrade

Een publicatie door Felix Goffin met gegevens over oa. de families Goffin, Reijnders, Mols, Theunissen, Janssen, Diederen, Arets, Gielen, Gerards en Dohmen.


Screenshot van website

Stamboom Hans Beltz - www.genealogieonline.nl/stamboom-hans-beltz

Een publicatie door H.J. Beltz met gegevens over oa. de families Beltz, Molijn, Dun, Van, Weegenaar, Buijs, Heijnen, Eng, Van Den, Wamsteker en Wamsteker.


Screenshot van website

Stamboom Harm Bisschop (1747-1797) Jentje Hendriks (1747?) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bisschop

Een publicatie door Albert Jan Bisschop met gegevens over oa. de families Bisschop, De Vries, Koopman, Van der Hulst, Smit, Karstenberg, Jans Wijerts, Geerts Zanting, Faken en Leijssenaar.


Screenshot van website

Stamboom Hendrik Frederik Brugman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrik-frederik-brugman

Een publicatie door Rob met gegevens over oa. de families Brugman, Rahima, Enis, Voll, Knoop, Baart.


Screenshot van website

Stamboom Hendrik van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-l-van-den-berg

Een publicatie door Jos van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Kamp, Witsenburg, De Geus, Heemskerk, Jelierse, Van Zeijl, Weel, Appelman en Snoek.


Screenshot van website

Stamboom In den Bosch-Blauw - www.genealogieonline.nl/stamboom-in-den-bosch-blauw

Een publicatie door Patsy in den Bosch-Blauw met gegevens over oa. de families Blauw, Zwaan, Grin, Redeker, Steenbergen, Van Helden, Terol, Visser, Kock en Van Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Indische Bikken - www.genealogieonline.nl/stamboom-indische-bikken

Een publicatie door Henri Bik met gegevens over oa. de families Van Nes, Bik, Meima, Van Doorninck, Danhof, Paul(Us), Van der Poel, Roetcisoender, Ament en Cost.


Screenshot van website

Stamboom J. Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-j-bakker

Een publicatie door Jan Bakker met gegevens over oa. de families Sanders, Bruinsma, Bakker, Schouten, Kromme, Dijkstra, Anholts, Drenth, Mulder en Wolf.


Screenshot van website

Stamboom Jacob Bosma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-bosma

Een publicatie door Johan Bosma met gegevens over oa. de families Annes, Nannings, Bosma, Piers, Sybouts, Sybolts, Gabes, Hendriks en Hendriks.


Screenshot van website



Genealogie nieuws