stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1471 - 1480 van 1755:

Stamboom Floris Boudijnsz - www.genealogieonline.nl/stamboom-floris-boudijnsz

Een genealogische publicatie door Dries Turksma met gegevens over onder andere de families Paats, Paets, Paedts, Le Febre, Benders, Paedze, Paats Frers, Sluimer en Paets (Paedze van Santhorst).


Screenshot van website

Stamboom FMA Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-fma-bakker

Een genealogische publicatie door Arjen Bakker met gegevens over onder andere de families Bakker, Bos, Bommel, Buijs, Kooijman, BAKKER, Bloem, KOOYMAN en PORTEGIES.


Screenshot van website

Stamboom Frans Blom - www.genealogieonline.nl/stamboom-frans-blom

Een publicatie door Frans Blom met gegevens over oa. de families Gommers, Mascheck, Blom, Cleijne, Van Beuningen, Hermens, Peters, Janssen en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Freek Benjamins - www.genealogieonline.nl/stamboom-benjamins

Een genealogische publicatie door Freek Benjamins met gegevens over onder andere de families Benjamins, Monen, Van Werven, Goossen, Goossens (Gosens), Dijkstra, Booij, Benjamins Rieanne en Tuinman.


Screenshot van website

Stamboom Gea Bijleveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-gea-bijleveld

Een genealogische publicatie door Gea Bijleveld met gegevens over onder andere de families Pilat, Postma, De Graaf, Westra, Bijleveld, Van Kammen, Douma, Rozendal en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Gerrit Maarten van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-gerrit-maarten-van-den-broek

Een genealogische publicatie door GM van den Broek met gegevens over onder andere de families Van den Broek, Van Polanen, Bazel en Lagas.


Screenshot van website

Stamboom geslacht Bulk - www.bulknet.nl

Stamboom van het geslacht Bulk. De website is in het Nederlands, Duits, Engels en Frans te raadplegen.


Screenshot van website

Stamboom Goffin, Bingelrade - www.genealogieonline.nl/stamboom-goffin-bingelrade

Een publicatie door Felix Goffin met gegevens over oa. de families Goffin, Reijnders, Mols, Theunissen, Janssen, Diederen, Arets, Gielen, Gerards en Dohmen.


Screenshot van website

Stamboom H Bonjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-h-bonjer

Een genealogische publicatie door Jan Bonjer met gegevens over onder andere de families Bonjer, Mast, Mijnders, Schimmer, Holthuisen, Van der Linden, Karsdorp, Bos en Spek.


Screenshot van website

Stamboom Hans Beltz - www.genealogieonline.nl/stamboom-hans-beltz

Een publicatie door H.J. Beltz met gegevens over oa. de families Beltz, Molijn, Dun, Van, Weegenaar, Buijs, Heijnen, Eng, Van Den, Wamsteker en Wamsteker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws