stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1481 - 1490 van 1739:

Stamboom Jan Bakker - www.genealogieonline.nl/jan-bakker-stamboom

Een genealogische publicatie door Jan Bakker met gegevens over onder andere de families Van Wijhe, Jans, Tamminga, Van Kent, Bakker, Clant, Wiarda, Hoving en Lewe.


Screenshot van website

Stamboom Jan Borst - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-borst

Een publicatie door R. Schoorl met gegevens over oa. de families Borst, Kroon, De Boer, Eecen, Hart, Frans, Berkhouwer, Over, De Geus en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Jan van den Boogaard en Maria Magdalena van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-boogaard-van-den-broek

Een publicatie door Nanette van den Boogaard met gegevens over oa. de families Van den Boogaard, Van Aalst, Van Os, Van den Broek, De Kwaasteniet, Van den Bogaard, Hartman, Hofman, Rehm en Moolenaar.


Screenshot van website

Stamboom Jon Anthony Skip Boes - www.genealogieonline.nl/stamboom-jon-anthony-skip-boes

Een publicatie door Hendrik Jan Boes met gegevens over oa. de families Timmerman, Boes, Jans, Muller, Combé, De Weerdt, Kers, De Winter, De Jonge en Middelkamp.


Screenshot van website

Stamboom Kees van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-kees-van-den-broek

Een genealogische publicatie door Cornelis Jan van den Broek met gegevens over onder andere de families Van den Broek, Rinders, Van den Boomgaard, Rijnders, Harinck, Willems, De Klerk, Verwer en Groenewegen.


Screenshot van website

Stamboom Louis de Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-louis-de-boer

Een genealogische publicatie door Louis de Boer met gegevens over onder andere de families De Boer, Majoor, Vos, Schaapherder, De Leeuw, Majoor Majeur, Bus, Smit en Focker.


Screenshot van website

Stamboom Ludy Bultena - www.genealogieonline.nl/stamboom-ludy-bultena

Een genealogische publicatie door Ludy Bultena met gegevens over onder andere de families Bultena, Puijpe, Luitjens, Nienhuis, Jans, Veldman, Tonnis, Kooi en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Mirjam van der Blom - gw.geneanet.org/ladymccat

Mijn stamboom. Families van der Blom, van de Velde, van de Stouwe en van Oeveren.


Screenshot van website

Stamboom Op de Beke - www.genealogieonline.nl/stamboom-op-de-beke

Een publicatie door Karel Op de Beke met gegevens over oa. de families Op De Beke, Notten, Peters, Ritzen, Van 't Westeinde, Maar, , , en .


Screenshot van website

Stamboom Petrus Bouillar met diverse varianten in de naam - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-bouillar

Een publicatie door J. Boullart met gegevens over oa. de families Boullart, Bouillard, Boulliard, Bouilliard, Willebrands, Boullart (Boulliard), Maes, Boullard, Boullar en Meyendonckx.


Screenshot van website



Genealogie nieuws